Keystone logo

18 Магістр мистецтв (MA) Програми в Виконавські види мистецтва Театрознавство Акторська майстерність 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Виконавські види мистецтва
  • Театрознавство
  • Акторська майстерність
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (18)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістр мистецтв (MA) Програми в Виконавські види мистецтва Театрознавство Акторська майстерність

MA, або Магістр, як правило, зосереджені на площі гуманітарних наук. Це може включати зв'язки, літературу, лінгвістику і мови, історію, мистецтво і дію. Ці програми часто мають важку акцент на інтерактивне навчання. У деяких випадках, ступінь програми можуть мати укорочений проміжок часу і може або не може вимагати дипломний проект для навчання.

Що таке MA в кіно? Це різноманітна область пропонує досить багато різних студентів. Вони можуть вибрати для участі в програмі з стоячим комедії уваги, акцент на фізичній акторської майстерності, або театр досліджень або керівництво акцентом. У деяких школах пропонуються класично центрі підготовки, яка дає студентам можливість створювати свої власні професійні шляху. Теми включають в себе дослідження і нагляд, застосовуються показники, театр у світовому масштабі, і цю історію театру, серед інших предметів.

Студенти в цій програмі мірі мають доступ до багатьох талановитим спеціалістам і викладачів, які ведуть свої власні можливості діяти. Деякі студенти мають доступ до професіоналів з різних культур і з різними основними напрямками. Студенти працюватимуть спільно з колегами ставити спектаклі, отримуючи з перших рук знання свого предмета.

Є істотні відмінності між вартістю навчання і зборів в різних навчальних закладах. Це особливо вірно для шкіл, які знаходяться в різних країнах по всьому світу. Для отримання більш детальної інформації, звертайтесь до окремих інститутів.

Випускники цієї програми часто мають доступ до місцевих театрів і розробили професійні мережі, збільшує їх шанси на отримання роботи.На додаток до діючої на сцені, в записаних виконань і перед живою аудиторією, можливості працевлаштування можуть існувати в налаштуванні звукових студій, проектування набори, працюючи на будівництві комплексу та напрямки груп учасників.

Виконуючий обов'язки може бути цікавою і повноцінної кар'єри з багатьма нагородження можливостей. Дослідження ваші варіанти, переглянувши опису на лістингу програми. Заповніть провідну форму для більш докладної інформації. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.