Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 27 Магістр мистецтв (MA) в Дослідження Азії 2023

27 Магістр мистецтв (MA) Програми в Дослідження Азії 2023

Огляд

Магістр, або МА, є всесвітньо визнаним академічним досягненням, що спирається на навички, отримані в програмі ступеня пов'язаний бакалавра. Студенти, допущені до магістра мистецтв програми, як правило, завершена курсову роботу в широкому різних дисциплін, в тому числі, але не обмежуючись, англійська мова, історія, гуманітарні науки, філософії, теології, образотворчого мистецтва і соціальних наук.

Просто те, що ступінь магістра в області азіатських досліджень? Студенти, які підписують на для магістра мистецтв у програмі Азіатських досліджень ретельно вивчити все більш поширеною роль Азії в глобальній торгівлі, політиці і культурі, і вони, як правило, готові взяти на себе ролі, які відносяться до вельми складних економічних, дипломатичних та культурних питань. Загальні теми дослідження в магістерської програми азіатських досліджень включають азіатській історії, політиці, безпеці, мову і культуру.Успішні випускники отримають знання та навички, необхідні для роботи в найрізноманітніших місцевих, національних та міжнародних позицій.

Розширений азіатських досліджень власники ступеня мають навички, необхідні, щоб взяти на широкому асортименті добре оплачуваних посадах, пов'язаних з історією, торгівлі, політологія, антропологія, соціологія, і іноземні мови. Вони готові працювати в численних глобальних позицій і може взагалі командувати більш високу зарплату, ніж дипломованих кар'єри конкурентів їх бакалавра.

Вартість отримання ступеня магістра мистецтв сильно варіюється від школи до школи і країни до країни, так що це важливо, щоб зацікавлені студенти зв'язатися кожну школу інтересу до певної інформації за навчання.

Студенти, які успішно закінчили магістра мистецтв в азіатських досліджень програми мірою готові до роботи в широкому розмаїтті глобальних позицій і галузей, і вони мають можливість отримати професійні посади, пов'язані з урядом і політикою, міжнародних послуг, наукових досліджень, освіти та бізнесу , серед інших суміжних областях.

&nbsp

Якщо ступінь магістра в області азіатських досліджень звучить як те, що ви хотіли б займатися, досліджувати численні опції, доступні в усьому світі за допомогою Masterstudies 'обширна база даних і ведучий форма. Пошук для вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Країнознавство
  • Дослідження Азії
Сфери навчання
  • Соціальні науки (27)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання