Zurich University of the Arts

Zurich University of the Arts

Zurich University of the Arts

Введення

Zürcher Hochschule der Künste має близько 2800 студентів та 650 викладачів, одна з найбільших в Європі художніх академій. Навчально-дослідницька програма охоплює області дизайну, кіно, образотворчого мистецтва, музики, танцю, театру, трансдисциплінарності та викладання мистецтва та дизайну. Університет також має численні виставкові та виставочні центри, де результати навчання можуть бути оприлюднені.

Zürcher Hochschule der Künste належить до Цюріхського університету прикладних наук ZFH і є державним університетом, який має свою юридичну особу.

Бакалавр та магістр освіти

Програма бакалавра мистецтв (BA) триває три роки і може бути завершена на ZHdK за такими дисциплінами: мистецтвознавство, сучасний танець, дизайн, кіно, мистецтво

Магістерські програми (МА) зазвичай три-чотири семестри на повний робочий день. ZHdK пропонує наступні майстри мистецтв: мистецтвознавство, композиція та теорія, дизайн, кіно, образотворче мистецтво, музика, спеціалізована музична продуктивність, музична освіта, театр, трансдисциплінарність.

Крім того, існує широкий спектр курсів підвищення кваліфікації, включаючи магістр передових досліджень (MAS), диплом про підвищення кваліфікації (DAS) та сертифікат передових досліджень (CAS).

Розташування

  • Zürich

    Zurich University of the Arts Pfingstweidstrasse 96 8005 Zürich Switzerland, , Zürich

Запитання