Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
York College Online

York College Online

York College Online

Введення

Місія York College полягає в перетворенні життя через Христа-орієнтованої освіти і озброїти студентів для довічного служіння Богу, сім'ї та суспільстві.

Величини Трансформувати

Йорк Коледж існує для того щоб підтримати трансформаційний роботу Бога в житті людей. Навчальні та со-навчальні програми і досвід мають намір привести всю громаду до позитивного вираженню духовних цінностей.

виховувати

Академічне відкриття є Богом вшанування прагнення характерно прагнення до істини і дізнання в контексті інтелектуальних дисциплін. Відповідальна поводження з академічної свободи надає християнські вчені можливості для вивчення як різноманітний світ і свою віру.

оснащувати

Швидко змінюється професійних, соціальних, і технологічне середовище диктує, що кожному студенту пропонується застосовувати критичне мислення і навички інтеграції знань, а також для оцінки мінливих обставин в контексті віри.

служити

Сервіс є засобом, за допомогою якого люди Божі живуть свою віру. Христос закликає нас до життя служіння, виражених по вірі, як локально, так і на глобальному рівні, так як ми реагувати на можливості до потреб інших.

мети

Студенти будуть:

навмисно бути віч-на-віч з Ісусом і його вчення, тим самим заохочуючи перетворення в його подобу. (Перетворення) досягти організаційного стандарту для письмового та усного спілкування, яка підтримує успіх в самих різних умовах. (Виховувати) ввести до інтеграції знань через традиції відповідно до ліберальної освіти. (Виховувати) бути обладнані, щоб стати довічне учнів. (Обладнати) досвід постійної взаємодії в сервісних можливостей (кампусу основі, на місцевому, регіональному і глобальному рівні) і регулярну участь в організації та діяльності, які безпосередньо пов'язані з їх обраними академічної дисципліни та кар'єрні цілі. (Служити)

Розташування

  • York

    York College, 1125 E 8th St., NE 68467, York

Запитання