Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Yeshiva University

Yeshiva University

Yeshiva University

Введення

Місія та історія

У Школі соціальної роботи Wurzweiler нашу місію відображає наша історія. Ми відкрили свої двері в Yeshiva University в 1957 році як єдину в Америці школу соціальної роботи під егідою євреїв в університетській обстановці.

Протягом усієї нашої історії та за повної підтримки університету ми охопили дедалі більшу аудиторію. Хоча ми почали як школа соціальної роботи для групових працівників, що відображало потребу єврейських комунальних установ у персоналі, добре підготовленому в цій дисципліні, ми швидко рухалися до того, щоб запропонувати повну послідовність кейсів.

У 1974 році за допомогою демонстраційного гранту від Федерації єврейських філантропів Нью-Йорка ми започаткували послідовність соціальної роботи в громаді. Це стало невід’ємною частиною регулярних пропозицій Wurzweiler із курсами з адміністрування та дослідження, спеціально розробленими для наших студентів.

У 1984 році навчальну програму було реорганізовано, щоб задовольнити нові потреби в галузі та дати можливість нашим студентам ближче познайомитися з комп’ютерами в установах соціального обслуговування, тоді як додаткові зміни відображали зміну стандартів акредитації.

У 1966 році ми започаткували докторантуру з соціального забезпечення, отримавши ступінь DSW, доктор соціального забезпечення. У квітні 2000 року після інтенсивного самостійного навчання та зовнішньої перевірки Департамент освіти штату Нью-Йорк схвалив зміну позначення ступеня на PhD, доктор філософії в галузі соціального забезпечення.

Ми відсвяткували нашу золоту річницю великою академічною конференцією в Нью-Йорку в 2007 році, і нашу акредитацію Комісією з акредитації Ради з освіти соціальної роботи нещодавно підтвердили до червня 2025 року.

З одного погляду

  • Невеликі персоналізовані заняття, які пропонують концепції для застосування теорії на практиці.
  • Викладачі, які є експертами у своїй галузі, і викладачі, які пропонують керівництво.
  • Гнучкість у форматі від повного до неповного робочого дня та зручний час занять протягом тижня та неділі.

Перетворіть своє захоплення на кар’єру

Наші викладачі та академічний персонал прагнуть сприяти інклюзивній спільноті навчання, залучення та спілкування. Випускники наших програм знаходять кар’єру в школах, некомерційних організаціях, лікарнях, громадських організаціях, приватних закладах тощо.

Відгуки учнів

Розташування

  • New York

    West 185th Street,500, 10033, New York

    Запитання