Yale University Yale College

Yale University Yale College

Yale University Yale College

Введення

Єльський коледж пропонує освіту гуманітарних наук, спрямовану на виховання широко інформованого, високодисциплінованого інтелекту, не заздалегідь вказуючи, як цей інтелект буде використовуватися. Такий підхід до навчання розглядає коледж як фазу вивчення, місце для вияву цікавості та можливість для відкриття нових інтересів та здібностей.

Коледж не прагне в першу чергу навчити студентів особливостям даної кар'єри, хоча деякі студенти можуть вирішити отримати більше такої підготовки, ніж інші. Натомість, його основною метою є прищеплення знань та навичок, які студенти можуть використати в будь-якій роботі, яку вони зрештою оберуть.

Ця філософія освіти відповідає викладеній у Єльському звіті 1828 р., Яка проводить різницю між "розширенням сил [розуму] і зберіганням її знаннями". Набуття фактів важливо, але навчитися критично та творчо мислити різними способами має пріоритет.

Детальне пояснення академічних та адміністративних особливостей навчальної програми для студентів можна знайти в програмах навчання Єльського коледжу (YCPS).

Розташування

  • New Haven

    New Haven, США

    Запитання