XU Exponential University of Applied Sciences

XU Exponential University of Applied Sciences

XU Exponential University of Applied Sciences

Введення

У нашому університеті ми пропонуємо 4 різні програми бакалавра (цифровий бізнес, цифровий маркетинг і соціальні медіа, кодування та розробка програмного забезпечення, наука про дані), які повністю викладаються англійською мовою. Завдяки нашій команді з питань кар’єри, галузевим мережевим подіям, бесідам TedEx, галузевим партнерствам і подіям, присвяченим дням кар’єри, ми прагнемо розвивати таланти, які можуть бути залучені в індустрію цифровізації та технологій через стажування, роботу на повну зайнятість і підприємництво. Ми пропонуємо варіанти фінансування для німців та європейців разом із нашим фінансовим партнером «Chancen EG».

Новий час потребує нового університету

Якщо цифровізація та інноваційні технології змінюють наше суспільство, якщо майбутнє роботи залежить від нових цифрових навичок і якщо цілі сектори економіки переживають потрясіння – чи не повинна наша система освіти також змінитися та дати відповіді?

Ми так думаємо

XU Exponential University поблизу Берліна – перший університет Німеччини, який зосереджується виключно на оцифровці та технологіях. У Studio Five на території Studio Babelsberg у Потсдамі ми створили місце, яке зосереджено на навчанні, просуванні та спілкуванні майбутніх героїв* цифрових змін. Наш університет у Потсдамі – ідеальне місце для вас!

XU Експоненціальний університет Потсдама

Навчайтеся там, де революційні ідеї стають інноваціями.

Кожна інновація заснована на новаторській ідеї. Але ідея по-справжньому хороша лише тоді, коли вона реалізована. Це саме те, що наш університет поблизу Берліна: розробка нових ідей для інновацій завтрашнього дня. Ідеї, які ми хочемо разом з вами втілити в життя.

Навчання через взаємодію

Фронтальне навчання застаріло: ми покладаємося на інтерактивний досвід і гнучкі налаштування навчання в малих групах – навіть за межами аудиторії. Навчання в XU в Потсдамі означає практичну проектну роботу, експериментування та створення прототипів.

Будуйте відносини

Наша глобальна експертна мережа підтримує вас на вашому шляху до успіху: у нашому університеті поблизу Берліна вас навчатимуть провідні практики* з бізнесу та стартапів, а також найкращі уми в галузі технологій, бізнесу та досліджень.

Створення перспектив

Знання — це сила: у XU в Потсдамі ви отримаєте практичний досвід і отримаєте доступ до поточних знань ринку від експертів з перших вуст. Тож ви отримуєте все, що вам потрібно для цифрового майбутнього – і для втілення ваших революційних ідей у реальність.

Ми офіційно визнані

XU Exponential University of Applied Sciences був офіційно визнаний Міністерством науки, досліджень і культури землі Бранденбург у 2018 році. Акредитація була проведена Центральним агентством з оцінки та акредитації (ZEvA), що підтвердило розвиток сталого розвитку та інноваційні навчальні програми до університету в рамках процесу акредитації.

Як ви можете скористатися нашими інноваційними пропозиціями цифрового навчання

Чи зв’язок, виробництво, торгівля чи сфера праці: цифрова трансформація прийшла майже скрізь. Лише університети та коледжі нерішуче стежать за цим розвитком. Досі мало усвідомлюють цифрові зміни, потребу в навчанні протягом усього життя та цифровій грамотності. Наслідком цього небажання змінюватися та браку технічних ресурсів є пропозиція навчання, яка вже не є актуальною.

Ми робимо речі інакше.

Як університет цифровізації, ми бачимо своїм завданням відкривати себе знову і знову. Ми не лише пропонуємо вам навчання з фіксованим ступенем, але й готуємо вас найкращим чином до різноманітних викликів у сфері технологій, бізнесу та досліджень. У XU Exponential University поблизу Берліна ви отримуєте доступ до глобальних знань і можливість продовжити свою освіту – інтерактивно та практично.

Розташування

  • Potsdam

    August-Bebel-Straße,26-53, 14482, Potsdam

  • Berlin

    Berlin, Німеччина

    Запитання