Xavier University School of Medicine

Xavier University School of Medicine

Xavier University School of Medicine

Введення

Ксавьє школи медицини університету (XUSOM) була заснована в 2005 році і зафрахтований урядом Аруба дозволу міністерства освіти Аруби. Розташований у місті Ораньестад, столиця Аруби, студенти Карибського медичної школи забезпечені надійної та безпечної атмосфері, щоб зосередитися на навчанні. Як найбільший місто в Арубі, Оранжестад легко можна дістатися прямими рейсами по всьому світу.

Наші курси, засновані США навчають видатних лікарів із США, які прихильні до викладання. Студент Карибської медичній школі, щоб ставлення викладачів становить 25 до 1, що надає студентам з індивідуальним середовища навчання. Усі лабораторії і класи мають сучасне обладнання, в тому числі РК-проекторів, графіків та анатомії музеїв. Пластифіковані трупи людини використовуються для навчання і розтини. Анатомічні розтини виконуються в доктора Орасіо Є. Одубер лікарні, місцева лікарня в Арубі.

Багато торгові центри, державні установи та ресторани швидкого харчування розташовані в декількох хвилинах ходьби від Карибського медичної школи. Близькість до центральної автобусної станції дозволяє легко студента доступ до всіх частин острова.

Саме містечко являє собою нещодавно відремонтований, сучасний об'єкт складається з більш ніж 125,000 квадратних футів. Весь об'єкт має центральне кондиціонування і оснащений бездротовою технологією у всьому. Студенти гарантується безпечний доступ до кампусу в усі часи, а XUSOM має нічні та вихідні співробітники служби безпеки на місці. Кампус охоплює яскраві мультикультурного атмосферу, де всі студенти будуть почувати прийнята і комфортно.

Розташування

  • Oranjestad

    Xavier University School of Medicine, Aruba Santa Helenastraat #23 , , Oranjestad

    Запитання