Keystone logo
Wuhan University of Technology

Wuhan University of Technology

Wuhan University of Technology

Введення

116691_116626_Wuhan.jpeg

Короткий вступ про Wuhan University of Technology

Технологічний Wuhan University of Technology (далі - WUT) був об'єднаний 27 травня 2000 року з колишнього Wuhan University of Technology (створеного в 1948 році), Уханьського транспортного університету (створеного в 1946 році) і Уханьського автомобільного політехнічного університету (створений у 1958 році). ).

WUT є одним з провідних китайських університетів під керівництвом Міністерства освіти і одного з університетів у проекті побудови університетів світового рівня та першокласних дисциплін. WUT також спільно будується Міністерством освіти, Міністерством транспорту, Державною адміністрацією океану та Державним управлінням науки, технологій і промисловості для національної оборони.

Протягом останніх 70 років WUT заохочувала понад 500 000 інженерів і техніків, підтримуючи найбільший університет під прямим керівництвом Міністерства освіти для виховання талантів, орієнтованих на три галузі: промисловість будівельних матеріалів, транспортна промисловість і автомобільна промисловість. збереження важливої бази для виховання талантів високого рівня для трьох галузей промисловості, а також надання значних наукових і технологічних досягнень.

116692_116628_picture.jpg

Університет має три головні містечка, а саме: кампус Мафаншань, кампус Юйятоу і кампус Саут-Лейк, з загальною площею площею 267 га. В даний час WUT має 5 508 співробітників, у тому числі 3282 штатних викладачів, 1 академік Китайської академії наук, 3 академіки Китайської академії техніки, 1 член Європейської академії наук, 1 співробітник Австралійської академії технологій і Інженерні та 1 член Світової академії кераміки. Крім того, Університет провів громадський глобальний набір 30 світових професорів, які будуть його «Стратегічними вченими» в галузі матеріалознавства

WUT володіє великою кількістю академічних співробітників, перерахованих у національних програмах талантів високого рівня, 6, перерахованих у програмі «Десять тисяч талантів», 14, що входять до програми «Науковці Cheung Kong», 7 в «Національному науковому фонді для видатних молодих вчених». 3, перераховані в «Національно відомих викладачах» і 11 в «Новому столітньому національному сотень тисяч проектах талантів».

Університет має 24 академічні школи, 4 державні ключові лабораторії, 8 державних ключових дисциплін, 77 докторських програм, 226 магістерських програм, а також 90 бакалаврських програм. В університеті навчається 54 986 студентів, у тому числі 36452 студентів, 17,224 аспірантів (магістранти та аспіранти) та 1310 іноземних студентів. Крім того, матеріалознавство, інженерні науки та хімія займають 5-е місце в рейтингу рейтингів ESI (Essential Science Indicators).

WUT володіє 34 інноваційними дослідницькими центрами з провідним міжнародним рівнем, включаючи дві державні ключові лабораторії, одну державну інженерну лабораторію, один Національний науково-дослідний центр і лабораторії на рівні міністрів або провінцій в області нових матеріалів і будівельних матеріалів, транспорту та логістики, мехатроніки та автомобілів, інформаційні технології, нові енергетичні, ресурсні та екологічні технології, а також громадська безпека та надзвичайні ситуації. Водночас університет створив близько 230 спільних дослідницьких центрів з місцевими органами влади та підприємствами. З 2010 року WUT отримала 14 національних нагород у галузі науки і техніки, зайнявши перше місце в китайських вищих навчальних закладах.

WUT встановила співробітництво для обміну студентами та наукових досліджень з більш ніж 190 іноземними університетами та дослідницькими установами з США, Великобританії, Японії, Франції, Австралії, Росії та Нідерландів та ін. , запрошені професори або почесні професори. З 2007 року WUT була уповноважена на створення 5 основ іноземної видатної експертизи - введення для інновацій дисциплін у Китаї провідних університетів в області передових технологій синтезу та обробки матеріалів, передових технологій для високопродуктивних суден, передових технологій для виготовлення функціональних плівок і її застосування в Інжиніринг, ключові технології для нових транспортних засобів та екологічні будівельні матеріали. Також Міжнародна спільна лабораторія передових технологій синтезу та обробки матеріалів, база міжнародного науково-технічного співробітництва в екологічно чистих будівельних матеріалах, основа міжнародного науково-технічного співробітництва з питань інтелектуального судноплавства та морської безпеки та Міжнародної спільної лабораторії створені передові технології синтезу та обробки матеріалів і нові матеріали.

З 2009 року WUT створила 14 міжнародних спільних дослідницьких центрів з всесвітньо відомими установами з США, Великобританії, Італії та Нідерландів, у тому числі “WUT-UM Joint New Energy Material and Conversion Technology Laboratory” з Університетом Мічигану, “WUT- UoS High Performance Ship Technology Joint Centre »з Університетом Саутгемптона та« Спільним дослідницьким центром для інтелектуальних суден і перевезень »з Технологічним університетом Делфта. У 2016 році міжнародна коледж ініціатива - UWTSD Ухань Лігонг коледж був створений в Суонсі в партнерстві з Університетом Уельсу Trinity Saint David, Великобританія.

У 2017 році Університет був включений до рейтингу університету Times Higher Education World University, рейтингу QS Asia University, рейтингу найкращих світових університетів USNews і академічного рейтингу університетів ShanghaiRanking.

116693_116629_picture2.jpg

Школи ВУТ

 • Школа мистецтв і дизайну
 • Школа автоматики
 • Школа автомобільної техніки
 • Школа будівництва і архітектури
 • Школа комп'ютерних наук і технологій
 • Школа хімії, хімічної інженерії та наук про життя
 • Школа економіки
 • Школа енергетики та енергетики
 • Школа підприємництва
 • Школа іноземної мови
 • Школа інформаційних технологій
 • Школа міжнародної освіти
 • Школа логістичної інженерії
 • Школа права, літератури та соціології
 • Школа менеджменту
 • Школа марксизму
 • Школа матеріалознавства та техніки
 • Міжнародна школа матеріалознавства та техніки
 • Школа механіки та електроніки
 • Школа навігації
 • Школа політики та управління
 • Школа ресурсів та інженерії навколишнього середовища
 • Школа науки
 • Школа наук про безпеку та управління у надзвичайних ситуаціях
 • Школа транспорту

Розташування

 • Wuhan

  122 Luoshi Road, Wuhan, Hubei, P.R.China, , Wuhan

  Запитання