Wuhan University

Wuhan University

Wuhan University

Введення

Wuhan University (УЗУ) - всеосяжний та ключовий національний університет, який безпосередньо знаходиться під управлінням Міністерства освіти. Це також один з університетів "Проект 211" та "Проект 985", що мають повну підтримку в будівництві та розвитку центрального та місцевого уряду Китаю.

Історію Wuhan University можна прослідкувати з Інституту Цзіцян, який був заснований в 1893 році Чжаном Чжидуном, тодішнім губернатором провінції Хубей і провінції Хунань в кінці династії Цин. В процесі розвитку та еволюції інститут кілька разів міняв свою назву, перш ніж він нарешті отримав назву Уханьський національний університет у 1928 році. Це один із найперших всеосяжних національних університетів сучасного Китаю. До кінця 1946 р. В університеті було створено 6 коледжів - коледжів вільного мистецтва, права, наук, техніки, сільського господарства та медицини. У 2000 році було оголошено про об'єднання колишнього Wuhan University , Wuhan University гідротехніки та електротехніки, Уханського технічного університету геодезії та картографування та Медичного університету Хубей, що відкрило нову еру в її 100-річний розвиток.

За минуле століття Wuhan University побудував елегантний палацовий архітектурний комплекс примітивної простоти, який ідеально поєднує східний архітектурний стиль із західним. Його вшановують як "Найкрасивіший університет Китаю". Крім того, столітнє гуманістичне накопичення Wuhan University зводиться до його лаконічного девізу, тобто "Самовдосконалення, наполегливість, пошук правди та інновації".

З часу свого створення Wuhan University культивував понад 300 тис. Професійних талантів у різних професіях, серед яких понад 100 членів Китайської академії наук та Китайської інженерної академії. Вони зробили великий внесок у національне будівництво та соціальний розвиток. Видатні досягнення Wuhan University завоювали собі широку міжнародну репутацію. У 1999 році всесвітньо відомий журнал Science перерахував Wuhan University як одну з найвидатніших вищих навчальних закладів Китаю.

Процвітають міжнародні обміни та співпраця Wuhan University протягом останніх років. Вона встановила відносини співпраці з понад 415 університетами та науково-дослідними інститутами у понад 45 країнах та регіонах.

Зараз Wuhan University намагається сформувати себе в університеті всебічного та всесвітнього всебічного дослідження як на національному, так і на міжнародному рівні.

Розташування

  • Wuhan

    Wuhan, Китай

    Запитання