Keystone logo
WSB University in Gdansk

WSB University in Gdansk

WSB University in Gdansk

Введення

WSB University in Gdansk піклується про своїх студентів. Налагоджена інфраструктура позитивно впливає на комфортність навчання. Ми підготували для вас сучасні навчальні лабораторії з високоякісним обладнанням та програмним забезпеченням та простором для навчання та відпочинку. Крім того, будівлі пристосовані для людей з обмеженими можливостями. Навчатися в такому місці – суцільне задоволення.

Практичність – наш пріоритет

WSB University in Gdansk – це школа, яка переважно проводить практичні заняття. Це одна з наших відмінних рис. Як єдині в регіоні, ми проводимо заняття за дуальною системою, тобто приблизно 50% предметів з даної спеціальності на заочній формі навчання відносяться до занять, які проводяться на базі нашого бізнес-партнера. Завдяки цьому наші студенти отримують практичні знання, а також навички, які вони зможуть використовувати у своїй професійній кар'єрі в майбутньому. Заняття проводяться викладачами-практиками, де теорія зіштовхується з кейсами з життя. Студенти також можуть отримати відповіді на хвилюючі питання, які стосуються практичних аспектів професії, яку вони вивчають.

WSB також допомагає розпочати професійну кар'єру. Щороку Careers Office пропонує понад 1000 пропозицій професійної практики, стажування та роботи в компаніях з різними профілями діяльності. Тому студенти можуть практично застосувати отримані під час навчання знання та отримати додатковий дохід.

Відділ міжнародних зв'язків

Відділ міжнародних зв’язків у WSB University in Gdansk дуже активно не лише щоденно залучає іноземних студентів, але й допомагає їм у процесі адаптації в школі. Департамент організовує мовні курси для іноземців, адаптаційні дні, культурні майстер-класи, допомагає у пошуку житла.

Оскільки на кафедрі працюють різні громадяни, в тому числі непальці, українці та поляки, ми можемо зрозуміти наших іноземних студентів і запропонувати їм необхідні послуги.

Навчайтеся дешевше та подайте заявку на наше навчання за співфінансуванням від ЄС!

Розташування

  • Gdańsk

    aleja Grunwaldzka 238a,, 80-266, Gdańsk

Запитання