© WSB University
WSB University - Akademia WSB

WSB University - Akademia WSB

WSB University - Akademia WSB

Введення

Університет WSB не лише встановлює стандарти освіти на польському ринку, але й зміцнив свої позиції на зовнішніх ринках, ставши сильним інституційним партнером у сфері освіти та досліджень. Це підтверджується високим 2-м місцем університету в рейтингу інтернаціоналізації в Польщі. Університет WSB був і залишається в авангарді приватних університетів Польщі протягом багатьох років. Можливість проведення частини навчання за кордоном, закордонне стажування, програми, що дозволяють отримати два дипломи одночасно – польського та іноземного, участь у багатьох міжнародних проектах – це лише деякі з багатьох можливостей, які ми пропонуємо нашим студентам.

Сьогодні WSB University є одним із польських університетів, які найчастіше обирають іноземні кандидати. У наших кампусах навчаються майже 2000 іноземних студентів із 60 країн світу. Університет WSB пропонує програми бакалавра, магістра, доктора філософії та аспірантури. Можна вибрати з 15 напрямів навчання та понад 130 спеціальностей. Наша освітня пропозиція була розроблена з урахуванням вимог сучасного ринку праці, щоб наші випускники стали конкурентоспроможними на ринку праці та мали можливість зробити успішну кар’єру. Як сучасний дослідницький університет, WSB University бере участь у різноманітних наукових мережах і має міжнародну акредитацію Фонду сприяння та акредитації економічних наук EPOQUS; міжнародна акредитація CEEMAN IQA (протягом 6 років CEEMAN - Міжнародна асоціація розвитку менеджменту в динамічних суспільствах); Знак EUR-ACE®, наданий університету на 5 років Акредитаційною комісією технологічних університетів (KAUT); і був позитивно нагороджений премією HR Excellence in Research Award.

Особливості кампусу

  Прийом

  Рейтинги

  WSB University 3 місце в Польщі

  У престижному рейтингу університетів - Perspektywy 2021 Університет WSB посів 3 місце в Польщі (з 6 по 3 позиції порівняно з попереднім роком) і є єдиним недержавним університетом за межами Варшави, який отримав таке високе місце. У рейтингу академічних університетів 2021 року – Університет WSB посів 35 місце в Польщі (з 42 по 35 в порівнянні з попереднім роком) серед усіх державних та приватних університетів з правом присудження докторського ступеня.

  Окремі напрямки навчання були оцінені: національна безпека – 4 місце, інформатика – 5 місце, менеджмент – 12 місце, педагогіка – 13 місце, транспорт – 18 місце, фізіотерапія – 24 місце. Це велика відзнака для Університету WSB та успіху всіх його співробітників, студентів і випускників.

  Рейтинг академічних університетів включає 27 показників, згрупованих у сім критеріїв: престиж, випускники на ринку праці, науковий потенціал, наукова ефективність, науковий потенціал, інноваційність та інтернаціоналізація. Це робить його одним із найбільш розширених і прозорих освітніх рейтингів.

  Фінальний гала-концерт відбувся 22 червня 2021 року в Олімпійському центрі у Варшаві. Під час урочистого вручення вручення дипломів ректорам кращих університетів. Диплом для університету WSB отримав ректор – доц. проф. Здзіслава Дацко-Пікевич, д.т.н.

  Рейтинг університетів Perspektywy 2021 включає переважну більшість університетів Польщі. Його методологія класифікації університетів і окремих напрямів навчання робить його важливим джерелом інформації для кандидатів на навчання. Оцінюючи університет, Рейтинговий комітет враховує голос академічної спільноти та змінює її показники.

  Розташування

  • Dabrowa Gornicza

   ul. Cieplaka 1C, 41-300, Dabrowa Gornicza

   Запитання