Worcester Polytechnic Institute

Worcester Polytechnic Institute

Worcester Polytechnic Institute

Введення

Бізнес-школа при WPI: для інженерів, науковців і тих, хто змінює

Бізнес-школа WPI – це школа, орієнтована на STEM, яка поєднує світи бізнесу та технологій для розвитку адаптивних лідерів, які впливають на світ. Ми є бізнес-школою для інженерів, науковців і тих, хто змінює.

WPI: глобальний освітній лідер

WPI було засновано в 1865 році для створення та передачі останніх наукових та інженерних знань у спосіб, який є найбільш корисним для суспільства. Сьогодні WPI твердо дотримується своєї засновницької місії забезпечити освіту, яка балансує між теорією та практикою. Серед наших випускників є винахідники таких технологій, як ракети на рідкому паливі, нержавіюча сталь і Siri.

Навчальна програма університету включає гнучку, сувору програму, яка базується на проектах і займається глобальною діяльністю, спрямована на якісний досвід і позитивний вплив на спільноти, з якими він співпрацює. Викладацький склад WPI працює зі студентами над міждисциплінарними дослідженнями, які шукають рішення важливих і соціально значущих проблем, як на кампусі, так і в більш ніж 50 проектних центрах по всій Америці, Африці, Азіатсько-Тихоокеанському регіону та Європі.

Місія WPI

WPI змінює життя, перетворює знання на дії, щоб протистояти глобальним викликам, і революціонізує STEM завдяки унікальній та інклюзивній освіті, проектам і дослідженням.

Наші цінності

Повага: ми завжди ставимося до інших з гідністю. Ми приймаємо досвід, включно з тим, що отримано завдяки освіті та досвіду. Як громадяни світу, ми поважаємо наше природне середовище та визнаємо відповідальність, яку ми всі несемо за розвиток і поширення практик сталого управління нашою планетою. Ми прагнемо побудувати робоче місце та кампус, де кожен може зробити свій внесок, де всі голоси цінуються, і де ми залучаємося та спілкуємося з турботою та професіоналізмом.

Спільнота: ми працюємо на основі колективного бачення та мети, щоб подолати перешкоди на шляху просування нашої місії. Ми використовуємо можливості для спільної роботи з різних дисциплін, досвіду та організацій, щоб створювати кращі рішення глобальних і локальних проблем. Ми використовуємо різноманітні погляди, щоб просувати університет на більші висоти. Ми підтримуємо справжній дух партнерства для просування нашої спільної місії, активно шукаючи партнерів у нашому кампусі та за його межами, оскільки ми зобов’язуємося підвищити наш вплив.

Включення: ми прагнемо кампус, де кожен відчуває причетність і кожен може процвітати. Ми поважаємо відмінності та складну ідентичність кожного члена нашої спільноти. Ми сміливо намагаємося зменшити системні перешкоди для успіху меншин. Ми заохочуємо та підтримуємо різноманітність, водночас активно працюючи над підвищенням рівності в нашому кампусі та за його межами.

Інновації: ми зобов’язуємося створювати цінність у всьому, що ми робимо. Ми підходимо до викликів із креативністю та стійкістю, щоб вносити зміни там, де це необхідно. Ми діємо як каталізатори, щоб зробити світ кращим. Ми підтримуємо та святкуємо навчання для всіх. Ми діємо етично, усвідомлюючи, як інновації впливають на різні групи населення, створюючи навчальні середовища, які відображають широке розмаїття досвіду, точок зору та ідентичності.

Досягнення: ми навмисно створюємо чудові враження та результати для всіх студентів, усвідомлюючи важливість балансу та благополуччя. Ми зосереджені на результатах і віддані своїй роботі створенню позитивних соціальних змін. Ми вирішуємо великі проблеми світу за допомогою інноваційних рішень, створених з різних точок зору. Ми визнаємо та відзначаємо успіхи та з гордістю вчимося на невдачах.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Worcester

    Institute Road,100, 01609, Worcester

    Запитання