Wongu University

Wongu University

Wongu University

Введення

СЕНС WONGU

WonguStatue

Wongu (圓球) буквально означає «круглий м'яч». Він представляє всі елементи, які існують в природі і передбачає гармонію, яка існує всередині них і між усіма людьми. У більш широкому сенсі, це також відноситься до походження життя, а також насіння східної медицини. Як справедливо по відношенню до всіх речей, які на один з природою, подорож цілителя передбачає досягнення балансу і гармонії в житті пацієнтів, а також цілителя. У поєднанні зі значенням Wongu, логотип університету з трьох кіл є традиційну Сема Taegeuk (три Тайцзи), корейський символ, який представляє небо, людину і землю. Логотип прагне представити як три рухатися і працювати разом в гармонії.

Wongu101

МІСЦЕ І НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

історична Невада

У 1973 році Невада стала першим штатом в США, щоб видавати ліцензії практикуючим східної медицини. Серед Каліфорнії і 20 інших держав зі школами східної медицини, Невада виділяється як один тільки серед трьох держав, які визнали лікарів в східній медицині, тобто OMDs на відміну від ліцензованих голковколювання. Wongu що розташований у цьому історичному стані, буде виступати як лідер в просуванні традиційної східної медицини.

Лас-Вегас як центр світу

Лас-Вегас є місцем глобального тяжіння, хостинг різних міжнародних конвенцій, в тому числі світового класу виставок і конференцій для медичних працівників на щорічній основі. Він надає безліч готелів і конференц-центру вибору для збору провідних фахівців-практиків і дослідників з зручного відстані до аеропорту. Лас-Вегас відвідувачів та мешканців, разом з спільнотою Wongu університету, можуть отримувати взаємну вигоду від можливостей, що випливають з таких глобальних зборів і обміну розширення знань. Легкий доступ до таких ресурсів рясними кваліфікує це місто в якості прем'єра місце для школи східної медицини.

Послуги Wongu в

Wongu університет налічує понад 12 000 кв. ноги в двох сусідніх будинках, щоб задовольнити потреби як дидактичного і клінічної освіти. Дві будівлі розмістяться просторі класи, адміністративні офіси, бібліотека, студентський і викладацький салон областях, кухня, і Wongu центр здоров'я. Всі об'єкти зручно розташовані на 8620 і 8630 S. Eastern Ave, Лас-Вегас, Невада, 89123; що дозволяє студентам і викладачам використовувати 110 автобусні лінії, щоб поїхати в університетському містечку. Крім того, Wongu забезпечує близько 65 паркувальних місць для студентів, викладачів і співробітників.

Wongu університет структур східної медицини були недавно відремонтовані; і, зокрема, Wongu Центр здоров'я, єдине учительство ОМ клініка в штаті Невада, має красиву кімнату для медитації, вітальні пацієнта, трав'яні диспансер, адміністративні і практикуючого відділення, лаундж стажист, а дев'ять професійних процедурних кабінетів. Кабінети повністю оснащені навчально-методичних посібників, в тому числі білі дошки, діаграми, проекторами і екранами, анатомічних моделей та інших навчально-методичних посібників. Всі класні кімнати містять столи, стільці і кушетки для демонстрації. У класі використовується для класів Практикум оснащений 10 столів лікування.

Розташування

  • Las Vegas

    Wongu University of Oriental Medicine 8620 S. Eastern Ave.,, 89123, Las Vegas

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання