WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

Введення

139929_WMG_Graduation_2019_1.jpg

Зображення надано Радою з професійного навчання

Поділяючи одне і те ж бачення забезпечення якісної освіти, WMG, Університет Уоріка та Рада з професійної підготовки (VTC) визначились з тим, щоб надати цінний вибір тим, хто бажає здобути цінності, знання та навички для підвищення своєї працевлаштування.

Після створення Школи професійного розвитку WMG при ВТЦ студенти можуть отримати високоякісну освіту в Гонконзі в університеті світового класу.

Про Університет Уоріка

Маючи репутацію передового досвіду у галузі досліджень та викладання, інновацій та зв’язків з бізнесом та промисловістю, Warwick є одним з провідних університетів Великобританії.

Ми прагнемо керувати, а не наслідувати, і ми славимося своїм підприємництвом та світовим світоглядом. Нас так само поважають за дослідження меж, як і за навчання та співпрацю в бізнесі.

Наше бачення - бути по -справжньому університетом світового класу - з динамічним, підприємливим підходом до вирішення глобальних викликів, який дає змогу студентам створити своє місце у світі та визначає університет завтрашнього дня.

(Університет Уоріка: href = "www2.warwick.ac.uk ).

61 місце в рейтингу світових університетів

  • 61 місце - рейтинг QS World University Rankings, 2022

Входить до Топ-10 у таблицях національних ліг Великобританії

Про навчально-методичну раду

Створена в 1982 році, Рада з професійного навчання (VTC) є найбільшим постачальником професійної освіти та підготовки в Гонконзі. Місія VTC полягає у наданні цінного вибору випускникам шкіл та працюючим людям для здобуття цінностей, знань та навичок для навчання протягом усього життя та підвищення рівня працевлаштування, а також у наданні підтримки галузям для розвитку їх робочої сили.

Про WMG

Ми пропонуємо унікальне поєднання освіти світового класу з реальним бізнесом та галузевим застосуванням.

Ми є мультидисциплінарним відділом під керівництвом досліджень, відомим спільними науково-дослідними роботами з глобальними компаніями та галузевою освітою.

Наш підхід до освіти полягає в тому, щоб додати компанії реальну цінність через своїх людей. Ми маємо практичне розуміння того, як можна керувати інноваціями в організаціях та як люди можуть використовувати ефективні навички лідерства для здійснення змін та вдосконалення.

Ми встановили міцні зв'язки з провідними компаніями, що займаються машинобудуванням, виробництвом, технологіями та обслуговуванням, а також ключовими промисловими структурами. Як одна з найбільших академічних кафедр Університету Уоріка, наша здатність пропонувати високоякісну промислово відповідну освіту виявляється в галузевій акредитації, присвоєній багатьом нашим програмам.

Рейтинги

61 місце в рейтингу світових університетів

  • 61 місце - рейтинг QS World University Rankings, 2022

Входить до Топ-10 у таблицях національних ліг Великобританії

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

  • Hong Kong

    30 Shing Tai Road Chai Wan, , Hong Kong

    Запитання