Winona State University

Winona State University

Winona State University

Введення

Місія Winona State University полягає у підвищенні інтелектуальної, соціальної, культурної та економічної життєздатності людей та громад, яким ми служимо.

Ми пропонуємо бакалаврські програми, засновані на традиціях та цінностях мистецтв та наук, а також безліч аспірантських та професійних програм, які особливо відповідають потребам Верхнього Середнього Заходу. Ми готуємо наших випускників щедро служити, відповідально керувати ними та творчо та творчо реагувати на виклики їхньої роботи, їхнього життя та їхніх спільнот.

Широко відомий своїми приголомшливими природними обстановками, кампус WSU Winona розташований між мальовничими блефами та річкою Міссісіпі - це означає, що скелелазіння, веслування на гребні, піші прогулянки, каякінг (і багато іншого) знаходяться в межах милі від кампусу. Крім того, місто Вінона є домом для широкого кола мистецьких, музичних та театральних можливостей, а також музеїв, місцевих бутиків та фестивалів.

Другий кампус ВСУ знаходиться в третьому за величиною місті Міннесота - Рочестері. Місто є динамічним міським осередком для промисловості, мистецтв та культури, і воно було зайняте першим містом серед 100 найкращих місць для життя за версією Livability.com у 2016 році.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Winona

    West Mark Street,175, 55987, Winona

    Запитання