Wilmington University College of Technology

Wilmington University College of Technology

Wilmington University College of Technology

Введення

Місія

Місія Технологічного коледжу полягає у забезпеченні навчального середовища, яке сприяє співпраці, залученню, інноваціям та особистісному зростанню. Наші програми поєднують реальний досвід із практичним застосуванням, готуючи студентів до головних кар’єрних можливостей та просування в галузі інформаційних технологій.

Огляд

Програми Технологічного коледжу Уілмінгтонського університету включають курси, що забезпечують відповідний баланс теорії та практики в ультрасучасних лабораторіях, аудиторіях та студіях. Ми розробили наші програми для студентів, які планують працювати в анімації та 3D, інформатиці, кібербезпеці, розробці ігор, сферах інформаційних технологій, фотографії, відео- та кіновиробництві або веб- або графічному дизайні. Кар’єра, пов’язана з дизайном, включає, серед іншого, сфери дизайну та розробки ігор, 3D-анімації, маркетингу, фотографії та графічного дизайну. Кар'єра відео- та кіновиробництва охоплює кіно, телевізійні програми, відеоігри та безліч інших розважальних засобів. Ступінь інформатики надає всебічні технічні знання за допомогою передових засобів розробки систем та програмного забезпечення для програмного забезпечення та штучного інтелекту. Кар’єра, пов’язана з інформаційними технологіями, включає керівника / менеджера проекту, розробника програмного забезпечення, системного аналітика, спеціаліста з баз даних, аналітика електронної комерції, мережевого спеціаліста, спеціаліста з кібербезпеки, аналітика інформаційної безпеки та фахівця з інформаційного забезпечення та комп'ютерної криміналістики, серед багатьох інших. Статистика Міністерства праці США повідомляє про попит на фахівців з інформаційних технологій у всіх галузевих сегментах з акцентом на кібербезпеку.

Головна мета

Технологічний коледж розробляє широкий спектр кар'єрних потреб навколо сфери інформаційних систем, кібербезпеки, цифрових засобів масової інформації та виробництва відео та кіно. Різноманітність видів діяльності та професій у цих професіях створює основу для офіційного навчання. Постійна еволюція технологій вимагає навчальної програми, сумісної з галузевою. Готуючи студентів до того, щоб вони стали компетентними, конкурентоспроможними, адаптивними та здатними добре працювати в команді, наші програми включають найновіші інструменти та концепції. Важливість цих навичок особистого дизайну та спілкування, а також знань, умінь та навичок, пов’язаних із новими технологіями та інформаційними ресурсами, відображається у різних програмах через наголос на „основних навичках”, які повністю інтегровані в практичні за дорученнями.

Товариство честі Епсілон Пі Тау / Глава Дельта Лямбда

Epsilon Pi Tau - провідне міжнародне товариство пошани за технології. Epsilon Pi Tau, заснована в 1929 році, визнає академічну досконалість студентів у галузях, присвячених вивченню технологій та підготовці фахівців до технологічних професій. Розділ про дельта-лямбду Університету Вілмінгтона був створений у 2012 році, і щорічна церемонія вступу проводиться кожного осіннього семестру.

Церемонія вступу визнає академічні досягнення студентів Технологічного коледжу, які навчаються на молодшому або старшому курсі або закінчили свій сертифікат. Членство здійснюється лише за запрошеннями для студентів, які мають добру репутацію, відповідають мінімальним вимогам до кредиту та мають мінімальний середній бал 3,85 для магістерських програм та 3,5 для бакалаврських програм.

Для отримання додаткової інформації про дельта-лямбда-главу Epsilon Pi Tau зверніться до Технологічного коледжу.

Досвідчене навчання

Управління експериментального навчання застосовує 360-градусний підхід до експериментального навчання. Якщо ви приїжджаєте до Уілмінгтонського університету з величезним професійним досвідом і отримуєте кредит на попереднє навчання (CPL), чи берете участь у можливості інтегрованого навчання (WIL) (стажування чи кооперативна освіта), закладеної у вашій навчальній програмі для отримання кредиту, ми надаємо Pathway до здобуття вашого ступеня.

Розташування

  • Wilmington Manor

    Wilmington Manor, США

    Запитання