Wilmington University College of Business

Wilmington University College of Business

Wilmington University College of Business

Введення

Бачення

Бізнес-коледж Уілмінгтонського університету запропонує високоповажні програми, які надають можливість усім, хто навчається впродовж життя, ділової практики через професійний факультет, відповідну навчальну програму та індивідуальну підтримку студентів.

Заява про інтеграцію місії

Бізнес-коледж Уілмінгтонського університету прагне досконалості викладання, надаючи студентам бізнесу професорсько-викладацький склад, який зосереджується на індивідуальному керівництві та підтримці професіоналізмом, повагою та доброчесністю для всіх. Навчальна програма базується на засадах та новій діловій практиці, що визнає зв'язок між потребами громади та освітніми інструкціями. Коледж бізнесу залишається спритним і актуальним, розвиваючи та підтримуючи міцні зв'язки як з випускниками, так і з діловим співтовариством. Після закінчення школи студенти впевнено продемонструють знання, навички та вміння вирішувати проблеми, робити значний внесок у робочу силу та служити як своїй організації, так і громаді в цілому.

Акредитація

Коледж бізнесу є інституційним членом та повністю акредитований Міжнародною асамблеєю колегіальної бізнес-освіти (IACBE).

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Wilmington Manor

    Wilmington Manor, США

    Запитання