© Eli Haney, Northwest University photographer
Williamson College

Williamson College

Williamson College

Введення

137379_pexels-photo-3184398.jpeg
fauxels / pexels

Williamson College - винятковий дорогоцінний камінь у сучасному багатстві вибору коледжів.

З часу свого заснування в 1998 році Williamson College (WC) став динамічним, спільним творчим центром навчання, який готує студентів до впливу громади, в яку вони вступають. WC - це некомерційний, християнський коледж гуманітарних мистецтв, який вітає студентів будь-якого віку та культури, включаючи нетрадиційних студентів, які вже працюють у робочій силі. WC пропонує спеціалістів, бакалаврів та магістрів і акредитований Асоціацією біблійної вищої освіти (ABHE) та Євангельською радою з фінансової звітності (ECFA). Заняття зустрічаються один вечір на п’ять тижнів. WC не пов'язаний з конкретною конфесією та керується дванадцятьма членами опікунської ради.

Доступні | Доступні | Автентично християнський | Академічно суворий

Чому Williamson College ?

Ми маленькі. Деякі студенти відмінні в більш інтимній, персоналізованій обстановці. Ми це розуміємо. Ми не збираємось стати великим коледжем; ми просто прагнемо стати найкращим малим коледжем, яким ми можемо бути - для наших студентів.

Ми гнучкі. Незалежно від того, ви закінчилися середньої школи або переосмислили своє життя, щоб вивчити нову кар’єру, ми розробили наші класи, навчання та графіки, щоб підключитися до ваших обставин.

Ми доступні. Ми зберігаємо оплату за навчання якомога менше, щоб зробити туалет доступним для всіх. В рамках бачення туалету ми з великою радістю відкриваємо свої двері для бідного, пригнобленого, маргіналізованого та безправного студента.

Ми залучаємо наших студентів. Усі заняття в туалеті викладаються з біблійної точки зору і залишаються навмисно невеликими. Наші викладачі поділяють більше, ніж знання. Вони діляться особистим та професійним досвідом зі своїми учнями - з винятковим ентузіазмом та серцем. У туалеті інструктори знайомляться зі своїми учнями, щоб вони могли заохочувати та розвивати їх професійно та духовно.

Ми актуальні. Наші викладачі вільно володіють тенденціями та технологіями, важливими для студентів, які живуть та провідні у 21 столітті. Ми навчаємо з глобальної точки зору, яка надихає учнів впливати на свій дім, громаду, націю та світ, що стосується Ісуса Христа.

Наша місія

Williamson College створює жорстке академічне середовище для оснащення та розширення можливостей випускників бути місією у світі для Христа.

У Williamson College ми відповідально ставимось до підготовки студентів до роботи міністерства. Ми готуємо випускників впливати на їх робочі місця як керівників слуг та бути впевненими у своїх навичках, коли Бог закликає їх діяти. Ми навчаємо наших студентів, що лише тоді, коли знання поєднуються зі співчуттям, людина чи організація можуть бути ефективним інструментом у спільноті та глобальному спокуті.

Коли ви обираєте Williamson College , ви стаєте частиною спільноти друзів та наставників, яка дозволить вам досліджувати та виконувати свої духовні та професійні покликання. З моменту запуску в 1998 році в нашому баченні туалету ви включили вас - студента, який вирішив зробити позначку на планеті, використовуючи ваші подаровані Богом подарунки. Ми любимо місію Williamson College і ми раді тримати цей факел палаючими десятиліттями. Зустріньтеся з нашим президентом Едом Смітом і почуйте його бачення власними словами. І знайомтесь з нашою Опікунською радою.

У наступні роки ми продовжуватимемо вітати студентів - незалежно від економічних, культурних чи життєвих перешкод - і надаватимемо рекомендації, необхідні для виконання своїх покликань.

У Williamson College наша місія:

 • Надихайте яскраве мислення в межах християнського світогляду.
 • Виховувати в учнів служіння, смиренність, віру, любов та жертовність.
 • Розширити доступне, гнучке навчання для всіх студентів.
 • Відкрийте наші двері для студентів з усього світу.
 • Залучайте і дух, і розум до навчання, орієнтованого на Христа.
 • Забезпечити відмінну академічну програму.
 • Сприяти культурному та глобальному мисленню.
 • Відправити лідерів слуг на ринок.
 • Зберегти взаємодію учня-вчителя.
 • Підготуйте учнів до участі в глобальній місії для Ісуса Христа.
 • Створіть жорстке академічне середовище для оснащення та розширення можливостей студентів для виконання місії для Христа у світі.

Розташування

 • Franklin

  Williamson College 274 Mallory Station Road Franklin, TN, 37067, Franklin

  • Smyrna

   506 Legacy Drive Smyrna, TN, 37167, Smyrna

   Запитання