Keystone logo
William Penn University

William Penn University

William Penn University

Введення

William Penn University надає освітній досвід, орієнтований на лідерство, технології та квакерські принципи простоти, миротворчості, цілісності, спільноти та рівності.

Ці цілі визначають, як будуть дотримуватися принципи, перелічені в Заяві про місію, і як Університет надаватиме можливість навчатись своїм студентам через академічні програми університету та спільні навчальні програми.

В William Penn University наша місія - це не просто набір цілей, яких ми сподіваємось досягти. Це те, ким ми є в нашій основі. Це переконання, що кожна людина має цінність і заслуговує на доступ до якісної освіти. Що саме наші відмінності насправді роблять нас сильнішими. Наші квакерські принципи є стовпами справжнього лідерства в сучасному світі.

Ми віримо в простоту, миротворчість, доброчесність, спільність та рівність. Ми віримо, що освіта для всіх, бо цінність є для кожного. Ми віримо у те, щоб святкувати свою християнську віру і дозволяти їй формувати наш погляд на світ 21 століття, вітаючи тих, хто має інші духовні вірування. І ми віримо, що освіта приносить багато нагород у житті та відповідальність використовувати наші знання на службу іншим.

William Penn University акредитований Комісією вищого навчання (HLC).

Розташування

  • Oskaloosa

    West Trueblood Avenue,201, 52577, Oskaloosa

    Запитання