Keystone logo
University of Westminster Управління музичним бізнесом MA
University of Westminster

Управління музичним бізнесом MA

London, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

GBP 15 000 / per year *

На кампусі

* міжнародний - Великобританія/ЄС: £10 000 (за навчальний рік)

Postgraduate Online Open Day

Введення

Наша магістра управління музичним бізнесом високо цінується як у музичній бізнес-освіті, так і в галузі в цілому.Це підготує вас стати одним із наступних поколінь лідерів музичної індустрії та підприємців.Усі викладачі курсу мають великий професійний досвід або зараз активно працюють у музичній індустрії, а гості галузі є наріжним каменем наших щотижневих лекцій.Ви повинні бути самовмотивованим і відкритим студентом, оскільки це інтенсивний курс, але такий, який може допомогти вам просунутися у вашій кар’єрі в широкому діапазоні дисциплін музичного бізнесу.

Працюючи з лідерами музичної індустрії та організаціями, курс розробив унікальну навчальну програму.Ви зможете поєднати сильну основу ключових ділових навичок (підприємництво, лідерство, організаційне управління та маркетинг) з основними знаннями управління музичною індустрією (стратегічні інноваційні технології, інтелектуальна власність та авторське право), а також академічними концепціями та теоріями, що стосуються галузі сьогодні.

Навчання проводиться через сесії, кожна з яких включає формальну лекцію, запрошеного доповідача та семінарські вправи.Кожен із шести модулів має мінімум два завдання.Остаточний проект (еквівалентний трьом модулям) – це звіт обсягом мінімум 12 000 слів.

Головні причини навчатися у нас

 • Наш захоплюючий і складний курс спрямований на підвищення ваших можливостей працевлаштування та підготовку до майбутнього лідерства в музичній індустрії.
 • Сучасна глобальна популярна музика та культура розваг знаходяться в центрі всього нашого навчання.
 • Гості з музичної індустрії виголошують лекції в класі щотижня протягом навчальних семестрів.
 • Наша команда викладачів бере участь у передових дослідженнях музичної індустрії, від музики та психічного здоров’я до нового ландшафту для музикантів-початківців до різноманітності та інклюзивності.

Навіщо вивчати цей курс?

 • Відчуйте музичну сцену Лондона
  Ви матимете легкий доступ до неперевершеної та захоплюючої музичної сцени та комерційної музичної індустрії Лондона.
 • Збільште свої кар’єрні перспективи
  Ви дізнаєтесь про ключові бізнес-навички, такі як лідерство та маркетинг, а також основні знання з управління музичною індустрією та відповідну академічну теорію.
 • Вчіться у експертів галузі
  Вас навчатимуть досвідчені інсайдери галузі, і ви будете регулярно спілкуватися з лідерами галузі під час наших гостьових переговорів.

Карєрні можливості

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Стипендії та фінансування

Про Школу

Запитання