University of Westminster

University of Westminster

University of Westminster

Введення

University of Westminster - глобальний університет з London Energy

The

 • Будьте собою в університеті, де заохочується індивідуальність, шанується різноманітність і все можливо .
 • Завдяки тому, що три з чотирьох кампусів розташовані в центрі Лондона, ви матимете можливість отримати практичні навички та професійний досвід для вашої майбутньої кар’єри, будучи частиною сприятливої ​​та енергійної спільноти. Ознайомтеся з нашими спеціалізованими навчальними засобами в навчальному середовищі, яке зосереджується на підтримці та працевлаштуванні .
 • Починаючи з 1838 року, ми допомагаємо студентам з будь-якого походження розкрити свій потенціал. Маючи понад 19 000 студентів із понад 160 різних країн, ми пишаємось тим, що є одним із найрізноманітніших університетів Великобританії .
 • Наші тісні відносини з роботодавцями та провідними компаніями допоможуть вам побудувати довготривалу глобальну мережу та підвищити ваші кар’єрні перспективи. І, будучи студентом в одному з найкращих у світі студентських міст, ви можете насолоджуватися нескінченним вибором соціальних і культурних заходів від театрів і музики до барів, ресторанів і спорту .

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • London

  University of Westminster 309 Regent Street , W1B 2HW, London

 • London

  Regent Street, 309, W1B 2HW, London

  Запитання