Keystone logo
Westminster International University in Tashkent

Westminster International University in Tashkent

Westminster International University in Tashkent

Введення

Хто ми

Westminster International University in Tashkent (WIUT) є першим міжнародним університетом, розташований у центрі Центральної Азії, який пропонує освіту західного зразка з кваліфікацією Великобританії. WIUT пропонує широкий спектр програм, академічної та дослідницької діяльності, а також соціальних заходів. Незалежне навчання є важливою частиною системи освіти Великобританії, і WIUT не є винятком. Студентів WIUT часто можна зустріти в Центрі навчальних ресурсів (LRC), комп’ютерних кімнатах та інноваційних лабораторіях, які працюють над проектами та обговорюють зміст курсу зі своїми однолітками. В інший час студенти можуть використати виняткові спортивні споруди університету або взяти участь у багатьох соціальних і культурних заходах, організованих Студентською спілкою. WIUT може допомогти вам повністю розкрити ваш потенціал. Тут ви перевірите свої межі та кинете виклик усьому, чому навчилися раніше. Коли ви вирішите приєднатися до WIUT, ви поринете в унікальну атмосферу, яка спонукає вас розвиватися, доповнену винятковою академічною та соціальною діяльністю.

Наші люди

 • Керівництво
 • Вчений колектив
 • Професійний персонал

Історія

Наша 100-річна будівля розташована в прекрасному центрі міста Ташкент, столиці Узбекистану. Будівля пережила найбільший землетрус в історії Узбекистану, який стався 26 квітня 1966 року. Будівництво розпочалося в 1911 році, в період романтизму в Російській імперії. У цей час будівля використовувалася як 2-я жіноча гімназія. Пізніше, за радянських часів, будівля була передана авіаційному технікуму. Через століття коледж об'єднали з новоствореним Ташкентським авіаційним інститутом. У січні 2002 року, після реконструкції та реконструкції, Westminster International University in Tashkent відкрив свої двері для перших 120 студентів, які навчаються на курсі 3 рівня Сертифікат міжнародних фундаментальних досліджень (CIFS) і ступеню BA (з відзнакою) з ділового адміністрування. Наша мета при створенні WIUT полягала в тому, щоб дати можливість громадянам Узбекистану та інших країн отримати міжнародно визнаний ступінь бакалавра з ділового адміністрування, бізнес-інформаційних систем, економіки та комерційного права, які були підтверджені Вестмінстерським університетом. З 2005 року WIUT пропонує диплом магістра з міжнародного бізнесу та менеджменту з міжнародною акредитацією, а також професійну кваліфікацію для вчителів – сертифікат післядипломного навчання зі спеціального навчання в галузі викладання та навчання.

З моменту заснування університету кількість студентів зросла до понад 3000 осіб.

Досягнення

 • 2004: WIUT провів свою першу міжнародну конференцію: «Управління вищою освітою: міжнародні тенденції та місцева стійкість».
 • 2005: Випуск перших 16 студентів.
 • 2006: Університет Вестмінстера підтвердив перші дипломи післядипломної освіти – Міжнародний бізнес і менеджмент і Спеціальні дослідження в галузі викладання та навчання.
 • 2008-2009: Академічний ліцей ВУІТ відкрив двері для 150 учнів. Його Королівська Високість принц Майкл Кентський відвідав Узбекистан з офіційним візитом і взяв участь у церемонії відкриття першого спортивного залу.
 • 2009: Університет запустив свій «Доуніверситетський» курс, де абітурієнти проходять ефективнішу підготовку до вступу до WIUT.
 • 2011: Агентство забезпечення якості Великої Британії (QAA) видало видатні подяки Вестмінстерському університету та WIUT.
 • 2012: WIUT відзначив своє 10-річчя, і загальна кількість випускників WIUT досягла 1000.
 • 2013: WIUT відкрив новий регіональний навчальний центр у місті Ургенч (Хорезм).
 • 2013: Вестмінстерський університет підтвердив ступінь магістра права магістра з міжнародного комерційного права, а кампус WIUT було розширено з відкриттям нового навчального корпусу та спортивного центру.
 • 2015: Урочисте відкриття Асоціації випускників WIUT
 • 2017: запроваджено післядипломну ступінь магістра мистецтв у галузі прикладної економіки.
 • 2018: WIUT провів першу міжнародну конференцію з інтернаціоналізації та інновацій у вищій освіті, яка пов’язана з новим міжнародним рецензованим журналом Silk Road: A Journal of Eurasian Development.
 • 2019: Відкриття Лабораторії підприємництва та інновацій SAP наступного покоління. З 2015 року університет є частиною SAP University Alliance.
 • 2019: Заснування Лабораторії фінансових досліджень і навчання Bloomberg, яка надає доступ до поточних і історичних цін на акції, а також світових курсів валют. курси валют та інформація про світові біржі.
 • 2019: Запуск Центру політичних досліджень та просвітництва (CPRO).

Розташування

 • Tashkent

  12 Istikbol Street, 100047, Tashkent

Запитання