Keystone logo
Western State Colorado University Магістр екології
Western State Colorado University

Магістр екології

Gunnison, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Пориньте в природні та соціальні екосистеми долини Ганнісон.

Будучи студентом програми MS з екології, ви будете мати різноманітні можливості, унікальні для Університету Західного Колорадо. Розташована в самому серці Скелястих гір, програма пропонує безпрецедентний доступ до державних земель - включаючи 80 відсотків земель, що оточують кампус Вестерна. Сюди входить широка мережа різноманітних природних ресурсів, включаючи ліси, воду, пожежу, сушу, рибальство та дику природу. Ви також можете дослідити 334 десятини, що містять прибережні місця, шавлія шавлії та пасовища, завдяки нашому партнерству з некомерційною організацією охорони природи Інститутом Колдгарбургу.

Ви також будете працювати з нетрадиційними науковими співробітниками, такими як ранчо, приватні земельні трести та графські планувальники. Це надає вам можливість подолати критичні прогалини в інформації на місцевому, регіональному та глобальному рівнях у різних екологічних системах, вразливих до зміни клімату. У біологічній лабораторії Rocky Mountain ви будете співпрацювати з дослідниками у всьому світі разом із випускниками, аспірантами та старше 15 викладачів програми магістра з екологічного менеджменту.

* Студенти MS із Заходу з екології мають унікальну можливість досліджувати численні державні та приватні землі від шавлії та пишних прибережних «низин» до глибоких лісів та скелястих альпійських хребтів. Земля, яка оточує кампус, включаючи шість районів пустелі, - це величезна і дика лабораторія.

Про Школу

Запитання

Подібні курси