Keystone logo
Western State Colorado University Магістр екологічного менеджменту (MEM)
Western State Colorado University

Магістр екологічного менеджменту (MEM)

Gunnison, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Удосконалюйте знання, необхідні для зміни світу.

Магістр Вестерн з управління навколишнім середовищем (MEM) відрізняється від вашої типової аспірантури. Ми пропонуємо проект та портфоліо, пристосовані до вашого екологічного бачення кар'єри та зобов'язання щодо зануреної освіти завдяки нашому унікальному блок-графіку. У програмі ви матимете можливість застосувати теорію та матеріали курсу, щоб задовольнити потреби громади та пов'язаних партнерів. Також для вас буде велика кількість можливостей спілкуватися з професіоналами в цій галузі, відвідувати панелі, семінари, заходи та брати участь у захоплюючому багатоденному польовому досвіді для створення вашої мережі.

Понад 85% студентів з ППО після закінчення навчальних закладів перебувають у кар'єрі з управління екологією. Наші навчальні програми регулярно оновлюються, щоб залишатися актуальними вимогам ринку. Інтенсивні курси надають навички, такі як управління проектами, керування конфліктами, підвищення грамотності щодо зміни клімату та розвиток набору технічних навичок від ГІС до оцінки життєвого циклу. Наші «Польові п’ятниці» інтегрують навчання в класі з досвідом реального світу, тоді як навчання на основі проектів дозволить вам отримати професійний досвід. Завдяки динамічній навчальній програмі ви розвинете портфоліо навичок, щоб забезпечити вам конкурентну перевагу у своїй галузі.

* Програма MEM Western, що знаходиться в кампусі, оточеній живою лабораторією в самому серці Скелястих гір, пропонує міждисциплінарну підготовку для побудови екологічної та громадської стійкості.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Erasmus Mundus Магістр прикладної екогідрології (MAEH) (M.Sc.)
  • Antwerp, Бельгія
  • Online
 • Майстер планування та управління природними ризиками
  • Alicante, Іспанія
 • Магістр геофізики для природних ризиків та ресурсів
  • Padua, Італія