Keystone logo
Western Michigan University

Western Michigan University

Western Michigan University

Введення

Поліпшення майбутнього наших громад та нашого світу. Це починається з наших учнів. Наш інноваційний освітній підхід та передові дослідницькі можливості готують студентів до успішної кар’єри та кращого майбутнього.

Western Michigan University - це науково-дослідний університет, орієнтований на студента, будуючи інтелектуальні дослідження та відкриття для студентів, аспірантів та професійних програм таким чином, що сприяє розвитку знань та інновацій та перетворенню мудрості у дії. Будучи державним університетом, WMU забезпечує керівництво у навчанні, дослідженні, навчанні та обслуговуванні та прагне покращити майбутнє нашого світового громадянства.

Western Michigan University пропонує досвід, який дає змогу відкривати та сприяти творчості та дослідженням. Ми прагнемо продовжувати розслідування, поширювати знання та розвивати критичне мислення, що заохочує навчання протягом усього життя. Наша стипендія створює нові знання, формує основу для інноваційних рішень, веде до економічного розвитку та робить значний внесок у життя суспільства.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Kalamazoo

    West Michigan Avenue,1903, 49008, Kalamazoo

    Запитання