West Pomeranian University of Technology

West Pomeranian University of Technology

West Pomeranian University of Technology

Введення

Технологічний West Pomeranian University of Technology , Щецин, є університетом, що пов'язує довгострокову традицію Університету сільського господарства в Щеціні та Технологічному університеті Щецина. Її освітня пропозиція та місце розташування роблять його привабливим місцем для вивчення амбітних молодих людей, готових вкладати кошти в їхню кар'єру та готові будувати інноваційне суспільство, що базується на знаннях, у майбутньому.

118710_118674_iluminacjafbTamaStudio10.jpg

Загальна інформація

Технологічний West Pomeranian University of Technology , Щецин, є університетом, що пов'язує довгострокову традицію Університету сільського господарства в Щеціні та Технологічному університеті Щецина.

5 липня 2007 року сенати Сільськогосподарської академії в Щеціні та Технологічному університеті в Щецині прийняли одностайну резолюцію про приєднання до двох університетів. У січні 2008 року конвенції студентських урядів, а також парламенти докторантів обох університетів зайняли подібну позицію щодо неї. Багатоступінчастий і довгостроковий законодавчий процес був завершений в відповідно з Законом сейму на West Pomeranian University of Technology - West Pomeranian University of Technology West Pomeranian University of Technology створення 5 вересня 2008 року і підпис Президента Республіки Польщі від 30 вересня 2008 року West Pomeranian University of Technology - West Pomeranian University of Technology офіційно почався 1 січня 2009 року.

Її освітня пропозиція та місце розташування роблять його привабливим місцем для вивчення амбітних молодих людей, готових вкладати кошти в їхню кар'єру та готові будувати інноваційне суспільство, що базується на знаннях, у майбутньому.

Консолідація науково-педагогічного потенціалу університетів, розкиданих у Польщі, здається неминучою з огляду на уповільнення темпів зростання населення, конкуренції на ринку вищої освіти та очікувань щодо їх впливу на технологію та розвиток економіки. Приведення університету в існування, окрім збагачення його навчальної програми новими напрямками навчання і спеціалізацій, створює можливість подальшого, швидшого прогресу нових технологій в технічних і природничих науках. Спільні досягнення Щецинського університету і Сільськогосподарської академії в Щеціні в цих наукових напрямках та їх висококваліфікований персонал запроваджують нові стандарти якості в освіті Західної Померанії.

West Pomeranian University of Technology (WPUT) має шанс використати ефект синергії, що походить від приєднання до двох відомих університетів. Близько 13 000 студентів денної та заочної форми навчання навчаються у численних закладах під керівництвом понад 1 000 академічних викладачів. В університеті працює 10 факультетів, які спеціалізуються в 47 галузях.

Університет пропонує своїм кандидатам:

1) повна бакалаврська, магістерська або докторська програма (повні навчальні програми викладаються польською мовою, якщо не вказано інше), 2) один або два семестри (обмін студентами, наприклад, за програмою Erasmus), 3) практичне розміщення. Кандидати можуть зробити свій вибір між бакалаврськими, магістерськими, докторськими та аспірантськими програмами, які проходять у 47 областях на 10 факультетах університету:

 • Факультет біотехнології та тваринництва
 • Факультет будівництва та архітектури
 • Економічний факультет
 • Факультет електротехніки
 • Факультет комп'ютерних наук та інформаційних технологій
 • Факультет механіки та мехатроніки
 • Факультет інженерної екології та сільського господарства
 • Факультет харчових наук і рибальства
 • Факультет морської техніки та транспорту
 • Факультет хімічної технології та інженерії
118711_118675_iluminacjafbTamaStudio4.jpg

Нові поля постійно створюються як відповідь на зміну економічних умов і потреб ринку праці. Обидва університети сприяли системі, що пропонувала студентам широкий спектр академічної освіти: навчання в аспірантурі, аспірантуру, п'ятирічні магістерські програми з одного циклу, докторантуру і широкий спектр післядипломних досліджень. Протягом останніх років були модернізовані лабораторії та навчальні приміщення Щецинського технічного університету та сільськогосподарського університету в Щеціні. Цей процес був продовжений у новоствореному WPUT. Міжнародне співробітництво щодо навчальних процесів та наукових проектів буде як і раніше одним з пріоритетів WPUT.

Створення West Pomeranian University of Technology об'єднало дослідницькі групи, що займаються: машинобудуванням, охороною навколишнього середовища, відновлюваною енергією, біо- та нанотехнологіями, полімерами, економікою та промисловістю, а також технологіями сільського господарства. WPUT має повноваження надати докторську ступінь. ступінь з 19 спеціальностей та ступінь доцента в 13 областях. Це величезний і дорогоцінний потенціал, який надає студентам належну підготовку до професійного життя, а сам університет - науковим розвитком, придатним для сучасних викликів.

Визнаючи переваги міжнародного співробітництва, West Pomeranian University of Technology у Щецині є інституцією, відкритою для всіх проектів, що сприяють інтернаціоналізації та впроваджують міжнародний вимір у свої освітні та дослідницькі заходи. Спеціальне запрошення відкрито для іноземних студентів, які бажають пройти повну освіту та заочну програму під час обміну (наприклад, один або два семестри в рамках програми Erasmus).

Розташування

 • Szczecin

  aleja Piastów,17, 70-310, Szczecin

Запитання