Keystone logo
Welch College

Welch College

Welch College

Введення

Про Welch Коледж є власністю і управляється Національною асоціацією вільної волі баптистів і управляється радою піклувальників, які обираються цієї асоціації. Коледж розділяє вірування і практики, викладених у вільній волі баптистської Трактату.

Національна асоціація вільної волі баптистів заснував коледж як Free Will Baptist Bible College в 1942 році. Рада з освіти Національної асоціації вибрали Нешвілл як ідеальне місце для нового коледжу, в центрі міста серед основних центрів деномінаційні населення в Південно-Східній, Південно-Захід, і на Середньому Заході.

Рада з освіти обраний Грузія рідне Linton C. Джонсон першим президентом коледжу, посаду він займав протягом 34 років. Міністерство Dr. Джонсон і його дружина Рут була сингулярного впливу у формуванні характеру коледжу, доручив деномінації, і його теологічної вираз в двадцятому столітті. Під його керівництвом, коледж переїхав з неоперений біблійної школи до всеосяжного, акредитованого коледжу Біблії з численними новими будівлями і програмами навчання.

Коледж купив один будинок на проспекті Richland в історичному Richland-Уест-Енд міста, який пізніше став відомий як Davidson Hall. Вісім студентів зібралися там в 1942 році, до складу якого початкове тіло студента. Оригінальний викладачів і співробітників налічувалося чотири, в тому числі такі світила, як Лаура Belle Барнард, JR Davidson, і Генрі Мелвін. Спочатку дворічний інститут, коледж додав третій рік навчання в 1949 році і протягом чотирьох років в 1950 році і удостоєний ступеня свого першого бакалавра п'яти старших в 1951 році.

У 2012 році коледж змінив свою назву на Welch коледж, щоб показати свій розвиток в більш широкому християнському коледжі. Коледж названий на честь Джона L Уелч і його дружини Марії. Уелч був провідною фігурою в об'єднанні східної і західної баптистів вільної волі для створення Національної асоціації вільної волі баптистів в 1935 році, прослуживши в якості першого секретаря модератора і освіти цієї асоціації.

На додаток до Dr. LC Джонсон, Welch Коледж був на чолі з чотирма президентами: LR Енніс (1944-1947), доктор Чарльз А. Тігпен (1979-1990), д-р С. Томас Малоун (1990-2002), і д-р J. Matthew Пінсон (2002-теперішній час). Сьогодні коледж зараховує близько 315 студентів щорічно з приблизно 22 держав і ряду міжнародних країн.

Життя університетського містечка Спільнота - Ми краще разом Це захоплююче час, щоб бути в Welch коледжі, де освіта складається з більш ніж курсів і підручників. Хоча більшість студентів покинули сім'ю позаду, коли приїжджають сюди, дружною співтовариство коледжу дозволить їм почувати себе як вдома. Викладачі та співробітники є дружніми і доступними, а також численні студентські організації, в тому числі різних груп міністерств, товариств, очний діяльності, драматичних і музичних груп, а також більш-надати студентам багато можливостей для розвитку конструктивних відносин, які будуть тривати все життя.

На території комплексу діяльності Block Party Block Party це сімейний пікнік коледжу, який має місце в п'ятницю другий повного тижня кожного осіннього семестру. Пікнік супроводжується кампусу клубу параду, ігор та розваг.

Rush ніч Rush ніч відбувається в п'ятницю третього повного тижня кожного осіннього семестру. Чотири чоловічих клубів (Apha Чи Омега Суспільство, Джон Баньян Суспільство, Пі Гамма Чи Суспільство і Вільям Дженнінгс Брайан Суспільство), чотири жіночі клуби (Христина Россетті Суспільство, Елізабет Барретт Браунінг Суспільство, Луїза Мей Олкотт Суспільство і Шарлотта Бронте Суспільство) і Приміські Рада конкурували з початку семестру для членів. Ніч наповнена відео комедій, створених клубів, які роблять останню спробу переконати нових студентів приєднатися до їх організації. Захід закінчується в тренажерному залі, коли нові студенти розміщуються в середині суду і дали дві хвилини, щоб "пік" їх обраного клубу. Кожен студент повинен приєднатися до одного з клубів, до яких вони будуть належати до в той час як вони відвідують Welch College. Ці клуби допомагають дати кожній людині почуття соціального місця, цілі і пов'язаності в нашому університетському містечку.

Фестиваль Welch кіно Welch кінофестиваль є щорічною подією, яке було розпочато в 2008 році як засіб заохочення розвитку і визнання відеографії як форма мистецтва і інструмент служіння. Фестиваль відкритий для запису з церкви груп молоді, випускників та членів сім'ї Уелч коледжу. Нагороди присуджуються за кращий фільм, кращу продуктивність, Найкраще в технічних перевагах і інших категорій на розсуд суддів. Натисніть на назву фестивалю вище для більш докладної інформації.

Молодший / Старший Банкетний Щороку клас юніорів організовує офіційний банкет і розважальна програма в честь старшого класу. Існує плата для участі.

Community Service приводи крові Два або три рази щороку наш факультет, персонал і студентство беруть участь в студентських містечках диски крові. Червоний Хрест спрямовує мобільну команду на місці цих подій. Welch Коледж має репутацію в Нешвіллі, як один з кращих на душу населення кампусах коледжів надання.

Супер Кубок Дбайливий Щороку, до Super Bowl, наш кампус клуби змагаються, хто може зібрати більшість банок консервів. У співпраці з Суперкубка турботливі організації, вони потім пожертвувані другий жнив, щоб бути розподілені нужденним сім'ям в нашому суспільстві.

проект Гарбуз Проект Гарбуз проходить 31 жовтня щороку, якщо на наступний день не є неділю. Як охоплення спільноти, студентство проводить міні-карнавал в якості альтернативи свято для всіх дітей, які можуть захотіти взяти участь. Campus клуби працюють кіоски. Сотні місцевих церкви молоді та сусідських дітей і дорослих, як правило, відвідують.

Духовне формування дні молитви Однією унікальною характеристикою Welch коледжу є адміністрація, викладачі, співробітники, і тіло студента, який встановлює в сторону інших видів діяльності в один прекрасний день кожен семестр, щоб помолитися. У той час як ми звертаємося наші серця до Бога більше, ніж один раз на семестр, ми насолоджуватися день молитви як час, щоб зосередитися на благословення Господа і просити Його про втручання в нашому житті.

До зустрічі на полюсі До зустрічі на полюсі (SYATP) є щорічний збір християнських студентів різного віку на флагштоку перед їх місцевій школі для молитви, писання-читання і спів гімнів під час раннього ранку до початку школи. Ця подія відбувається кожної четвертої середи вересня.

Student Відродження Як правило, студентська рада буде планувати заходи, такі як студентські під керівництвом служб відродження, періоди посту і молитви, або концерти молитви, щоб закликати один одного в бік більшої прихильності до Божого водійству і послух Його Слову.

розвитку лідерства навчання Лідерство Resident помічники, члени студради, студентські наставники, і керівники SpirituaLife приходять в тиждень рано осінній семестр за час інтенсивних тренувань. У них також є можливість для практичного застосування цих Слуга-лідер навичок, як вони допомагають новим студентам під час першокурсника орієнтації, за тиждень до початку коледжу. Кисть вгору тренування потім тривати протягом усього року.

Теннессі Міжвузівський законодавчий орган штату (TISL) Welch Коледж підтримує Теннессі Міжвузівський State (Законодавчий TISL), відправляючи делегатів з студентської ради їх щорічних сесій дорадчих на законодавчому поверсі державного капіталу. Наш представник виграв "Кращий сенатор" нагороду восени 2011 року.

Інтернет навчання Заробіть свою ступінь з будь-якої точки світу Ви не в змозі серйозно розглянути питання про переведення на навчання в якості студента університетського містечка Уелч коледжу? немає проблем! Welch коледж може прийти туди, де ви знаходитеся, до тих пір, поки у вас є добре сполучення з Інтернет.

Це ідеальна програма для дорослих, які виявляються вже турбота про сім'ю, церкви, роботи або кар'єри. Вони можуть працювати на все більш ефективні церковні або бізнес-робітників, без необхідності переривати свої поточні обов'язки.

Якщо у вас є той же прагнення до вірності, високої майстерності і обслуговування у всіх речах, то ми повинні говорити! Наша програма акредитована, так само, як програми університетського містечка. Вірність Божого Слова у всьому, у всіх курсах, серед всіх студентів і всіх викладачів. Тобто Welch коледж, на території кампусу або в Інтернеті.

Розташування

  • Nashville

    3606 West End Avenue Nashville, Tennessee 37205, 37205, Nashville

    Запитання