Weizmann Institute of Science, Feinberg Graduate School

Weizmann Institute of Science, Feinberg Graduate School

Weizmann Institute of Science, Feinberg Graduate School

Введення

Про

Навчання до міжнародного лідерства у наукових дослідженнях та відкритті

Вища школа Фейненберга (FGS) охоплює дух дослідження та відкриття. З моменту свого створення в 1958 році в якості академічного підрозділу Наукового інституту Вайцманна, відповідального за всі студенські та післядипломні справи, Вища школа Фейнберга зарекомендувала себе як багатопрофільний центр, де студенти прагнуть досягти найвищого рівня знань та розуміння в рамках керівництво творчих і оригінальних дослідників з природничих та математичних наук.

У вищій школі Фейнберга Ви можете стати частиною престижної історії досягнень в Інституті Вайцманна, яка може поєднуватись з лауреатами Нобелівської премії та премії Тьюрінга. Будучи студентом Вищої школи Фейнберга, ви будете задіяні в наукових дослідженнях, що проводяться в Інституті, і присвячуєте своє час дослідженню та вивченню, використовуючи передові, найсучасніші інструменти та обладнання та працюючи безпосередньо з дослідницькі групи на передньому краї своїх галузей на міжнародному рівні. Вища школа Фейнберга надає стипендії для всіх студентів та не стягує плату за навчання, щоб ви могли дозволити собі бути повністю зануреними у навчання. Всі заняття у вищій школі Фейнберга проводяться англійською мовою.

Місія

Метою вищої школи є підвищення кваліфікації нових поколінь творчих та оригінальних дослідників з природничих та математичних наук - іншими словами, виховання майбутніх наукових керівників. Всі студенти Файнберзької вищої школи безпосередньо беруть участь у дослідженні, проведеному в Інституті.

Вивчення слідів і полів навчання

Вища школа Фейнберга пропонує наступні навчальні курси:

 • Регулярний магістерський курс
 • Неосвічений магістерський курс з наукової роботи
 • Прямий кандидатський трек
 • Регулярний кандидатський трек
 • Докторські дисципліни для медичних працівників
 • Програма сертифікації викладання

Основні напрямки вивчення та дослідження: фізичні науки | Хімічні науки | Наук про життя | Математика та комп'ютерні науки | Наука викладання.

Акредитація

Вища школа Фейнберга акредитована Радою з вищої освіти в Ізраїлі.

Мова

Офіційна мова навчання в Аспірантурі Фейнберга - англійська. Це дає можливість іноземним студентам скористатися своїми програмами.

Недискримінаційна політика

Єдиними критеріями допуску до вищого навчального закладу Фейнберга є академічна досконалість та чесність. Вища школа Фейнберга приймає студентів будь-якої раси, кольору шкіри, релігії, статі та етнічного походження до всіх програм, привілеїв та заходів, які загалом надаються студентам школи.

Стипендії

Всі студенти Файнберзької вищої школи отримують стипендії, щоб вони могли присвятити свій час дослідженням і вивченням. Для отримання додаткової інформації див. Стипендії та допомогу.

Навчання

Всі студенти у вищій школі Фейнберга звільняються від сплати за навчання.

Як застосовувати

Покроковий посібник із подання заявки магістра

Нижче наведені розділи допоможуть вам пройти процес подання заявки на програму магістерської програми вищої школи Фейнберга, надаючи докладну інформацію про підготовку та подання вашої заявки та розуміння того, який процес відбувається після того, як ви направили всю необхідну документацію. Плата за реєстрацію не стягується.

Мінімальні академічні вимоги

Щоб подати заявку на програму магістра, ви повинні мати ступінь бакалавра з акредитованого місцевого або іноземного вищого навчального закладу або іншого сертифіката, що вважається еквівалентом Ради з вивчення у вашій галузі, з ГПД 85 (або еквівалент).

Міжнародні студенти

Майстер-кандидати з не ізраїльських вищих навчальних закладів або вищих навчальних закладів повинні складати іспити з зовнішнього оцінювання, включаючи:

 • GRE: обидва загальні тести та тести на предмет, який ви хотіли б вивчити. Код FGS для GRE складає 3398, а бали повинні надсилатися безпосередньо з центру тестування GRE.
 • TOEFL або IELTS: Тільки для кандидатів, чия рідна мова не є англійською. Зверніть увагу, що, якщо вас попросять вказати установу як одержувача, то код коду TOEFL Weizmann Institute of Science - C087.

Виховуючи необхідність надати GRE та / або TOEFL бали на розсуд відповідної ради з вивчення.

Кінцевий термін подання заявки

Реєстрація онлайн-заявки повинна бути завершена з 1 жовтня по 31 березня.

Пізні застосування в математиці

У певних програмах (наприклад, інтегрована програма MSc / PhD неврологічних наук), заявки іноземних студентів, отримані до 31 грудня, будуть розглядатися протягом січня , а інтерв'ю будуть проводитись на початку лютого . Остаточні рішення будуть надані до 28 лютого.

Процедури прийому

Приєднуйтесь до найсучаснішої магістерської програми, яка залучає кращих студентів з усього світу

Будучи студентом програми Магістерської програми вищої школи Фейнберга, ви будете піддані як кращим наукам, так і кращим освіті. Студенти у вищій школі Фейнберга беруть участь у дослідженні, проведеному в Інституті, працюючи безпосередньо з дослідницькими групами на передньому краї своїх областей на міжнародному рівні. Вища школа Фейнберга не нараховує жодної освіти та надає всім студентам магістрату повну стипендію, яка дає їм змогу повністю присвятити свій час науковим дослідженням та вивченню.

Прийом до програми магістра в Аспірантурі Фейнберга передбачає процедуру прийому, яка зазвичай триває від чотирьох до дванадцяти тижнів. Заняття в FGS проводяться англійською мовою. Школа, до складу якої входять особи всіх професій і вірувань, пишається своїм різноманітним студентством.

Стипендії магістра

Щомісячні стипендії для студентів-магістрів

Працівники-магістрів зі ступенями магістра в Аспірантурі Фейнберга мають право на місячну стипендію на 24 місяці. Якщо ви отримаєте стипендію, вам слід присвятити весь свій час навчанням та науковим дослідженням.

Види стипендій

В Інституті Наук Вайцмана (WIS) існує кілька типів / рівнів стипендій магістра:

Регулярна стипендія магістра

Під час магістерських досліджень усі студенти мають право на стипендію у розмірі 5 930 шек.

Стимулювання прихильності

НДС 6 233 на місяць (110% від звичайної стипендії)

Заохочувальна доплата надається одержувачам конкурсних зовнішніх стипендій, щомісячне значення в ННД, що є нижчим за рівень стипендії.

Зовнішні (конкурентні) стипендії (які виплачуються через WIS)

Як визначено зовнішнім фондом, до ліміту NIS 10,000 на місяць.

Принципи

Наступні принципи регулюють систему стипендій у WIS:

Заміна

Зовнішні стипендії (конкурентоспроможні та неконкурентні) або замінюють регулярну стипендію ВІС або частину його фінансування. Іншими словами, вони замінюють звичайну стипендію магістра та не нагороджуються на додаток до неї.

Внесок проти стипендії WIS

Стипендії WIS та зовнішні стипендії не можуть бути присуджені одночасно. Якщо рівень зовнішньої стипендії вище, ніж регулярне стипендію ВІС, то студент має право залишити баланс (з урахуванням зазначеної межі). Однак, якщо рівень зовнішньої стипендії нижчий, ніж регулярна стипендія ВІС, студенту все ще виплачується різниця - до 110% від звичайної стипендії ВІС.

Припинення сплати стипендії

 • Коли ви закінчите навчання, спілкування зупиняється негайно. Ви можете отримати стипендію не більше двох академічних років.
 • Якщо ви починаєте працювати і отримуєте зарплату, ваші стипендії погашаються. У таких випадках ви повинні повідомити свого координатора факультету у вищій школі Фейнберга.
 • Якщо ви отримаєте схвалення відкласти подання вашої дисертації, декан факультету Фейнберга визначить, чи можете ви продовжувати отримувати фінансову підтримку протягом додаткового періоду часу або тільки для його частини. Це рішення приймається на індивідуальній основі. Якщо декан схвалює розширення своєї фінансової підтримки, ви можете продовжувати отримувати фінансування на додатковий період до трьох місяців.
 • Точно так само, якщо ви перебуваєте в декретній відпустці, військовому резерві або страждають від тривалої хвороби, ви також можете мати право на отримання додаткової допомоги на додатковий період до трьох місяців (загалом до 27 місяців).

Розташування

 • Rehovot

  Feinberg Graduate School David Lopatie Hall of Graduate Studies Weizmann Institute of Science P.O. Box 26 Rehovot 7610001 ISRAEL, , Rehovot

  Запитання