Keystone logo
Webster University Athens

Webster University Athens

Webster University Athens

Введення

Webster Афіни присвячена формуванню культури університетського містечка, яка охоплює і прославляє різноманітність і включення, і сприяє міжнародному розумінню і визнанню. Підготовка студентів до ефективного, відповідального і динамічному участі в сучасних суспільствах, в яких вони живуть і служать, і до досконалості і лідерства в своєму особистому і професійному житті. Наш кампус розташований в Афіни, Греція - в історичному районі Плака.

Якісна освіта

Нашою метою є досягнення ваших освітніх прагнень. Отримавши унікальний освітній досвід в Webster Афінах можна здійснити з нашою допомогою, зателефонувавши до приймальної комісії при +30 211-990-5309 і 211-990-5329 +30.

Дізнайтеся Ведення

Чи є ваш інтерес бізнес або зв'язок, ви будете активним учнем в Webster Афінах. Якщо клас не дає вам достатньо «практичні» досвід, наше розташування в столиці Греції надасть безліч можливостей інтернатури.

На першому-ім'я основі

При низькому співвідношенні студента-к-викладачів і середнього розмірі класу, Webster Афіна робить вашу освіту особисто. Факультет дізнатися студентів на першому-ім'я основі і легко доступні, щоб допомогти студентам, коли це необхідно.

Webster Athens присвячена перевазі в викладанні, включаючи міжнародну перспективу всієї навчальної програми. Кожен крок на шляху, ви отримаєте увагу і підтримку вам потрібно, щоб процвітати.

Ми пропонуємо ступінь бакалавра американського і магістра в гнучкій структурі, яка сприяє академічної глибині, і закликає вас досліджувати різні інтереси. В Webster Афінах ви будете мати можливості для створення навичок і знань в ході навчальних поїздок, конференцій і стажувань. На нашому кампусі, ви будете вчитися в полікультурному середовищі-що створить довічну міжнародну мережу.

Вебстер університет, заснований в Сент-Луїсі, штат Міссурі, в 1915 році некомерційна американська університет, який акредитований Вищої комісії Вивчення. освітнє середовище Webster університету поєднує зручності невеликого університету з можливостями великий. Все на місці на нашому кампусі, щоб надати вам практичний підхід до освіти, який пов'язаний з професійним світом, ви скоро увійти.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Athens

    9 Ipitou Street, 105 57, Athens

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання