Webster Leiden Campus

Webster Leiden Campus

Webster Leiden Campus

Введення

Вебстерський університет

Вебстерський університет, заснований у Сент-Луїсі, штат Міссурі, у 1915 році, є акредитованим некомерційним американським університетом із понад 100 відділеннями в десяти країнах. Зараз у кампусах Webster по всьому світу навчається 22 000 студентів. Університет Вебстера користується міжнародною репутацією завдяки навчанню та академічній досконалості. Webster, відомий своїми інноваційними, акредитованими освітніми програмами, задовольняє потреби студентів, компаній і працюючих дорослих по всьому світу.

Webster Leiden Campus є одним із чотирьох міжнародних кампусів, розташованих у Європі. Це єдиний вищий навчальний заклад у Нідерландах, який пропонує американські акредитовані ступені (бакалавра/бакалавра та магістра/магістра). З того часу, як Webster почав пропонувати американські ступені в Нідерландах у 1983 році, понад 1600 студентів закінчили навчання. Його випускники працюють у багатьох найпрестижніших і найцікавіших компаніях і організаціях світу.

Webster Leiden Campus

 • Вебстер розпочав свою діяльність у 1983 році в чарівній будівлі в історичному центрі Лейдена.
 • Webster — єдиний акредитований заклад вищої освіти в Нідерландах, який пропонує американські акредитовані ступені (як бакалавра/бакалавра, так і магістра/магістра).
 • Зараз тут навчається 300 студентів, які представляють понад 50 національностей, а мережа випускників налічує близько 2000 студентів.
 • Вебстер – це некомерційний університет (Stichting), який прагне до досконалості

Чому Webster Leiden?

Webster Leiden Campus була заснована в 1983 році, і з тих пір ми отримали більше 2000 студентів з більш ніж 50 країн. Ми єдиний інститут вищої освіти, який пропонує американські акредитовані ступені в Нідерландах із п’ятьма школами та коледжами, включаючи мистецтво та науку, бізнес та технології, комунікації, освіту та образотворче мистецтво.

Наша місія є сміливою та відповідає нинішньому часу: Університет Вебстера, всесвітня установа, яка забезпечує високоякісний досвід навчання, який перетворює студентів на глобальне громадянство та індивідуальну досконалість.

Основні причини для навчання в Webster Leiden Campus

Якщо ви плануєте навчатися на американський ступінь за кордоном, ось наші головні причини, чому вам слід обрати Webster Leiden Campus як місце навчання.

 • Навчання в серці Європи
  • Розташований у серці Нідерландів, наш Лейденський кампус сусідить з Гаагою та Амстердамом, де розташовано багато організацій та підприємств із різноманітною міжнародною робочою силою та клієнтурою. Наше стратегічне розташування та глобальне охоплення приваблюють мережу викладачів світового класу, які часто походять прямо з тих самих міжнародних компаній та організацій, які надають нашим студентам унікальний досвід навчання, де глибокі академічні знання поєднуються з професійним досвідом.
 • Американська освіта в Європі
  • Webster Leiden — єдиний університет, який надає можливість отримати американську освіту та акредитацію в Нідерландах.
 • Гнучка структура ступенів
  • Гнучка структура ступенів Webster сприяє академічній глибині та інтелектуальній широті, заохочуючи вас досліджувати різноманітні інтереси. Приблизно половина ваших курсів буде зосереджена на вашій основній галузі навчання. Ваші курси, що залишилися, можна віднести до другої спеціальності, акценту, другорядного або сертифікату.
 • Це доступно
  • Порівняно з іншими європейськими напрямками, такими як Сполучене Королівство, Нідерланди є доступним місцем для отримання ступеня. Вартість життя значно нижча в «університетських містах», як-от Лейден, особливо порівняно з тим, що ви знайдете в Лондоні чи Парижі. NS, національна залізнична компанія країни, також пропонує квитки зі значними знижками для студентів через свою програму OV-Chipkaart. На додаток до багатьох студентських знижок, які пропонують ресторани, театри та інші підприємства, жити без автомобіля – це не просто можливість, це практично спосіб життя. Набагато легше пересуватися на поїзді чи велосипеді.
 • Орієнтаційний рік «Zoekjaar» для випускників
  • Після закінчення Webster вам стане доступний світ захоплюючих можливостей. «Орієнтаційний рік для випускників, які шукають роботу» — це дозвіл на проживання, спрямований на утримання іноземних талантів на голландському ринку праці. У вас є до трьох років після закінчення навчання, щоб подати заяву на отримання однорічного дозволу на проживання.
 • Служба кар'єри
  • Центр кар’єри Університету Вебстера має на меті дати студентам можливість проявити себе якнайкраще під час подання заявки на стажування чи роботу. Місія Центру кар’єри полягає в тому, щоб навчати наших студентів процесу розвитку кар’єри та галузевих можливостей, надаючи їм можливість приймати обґрунтовані рішення про кар’єру. Крім того, ми прагнемо підготувати наших студентів до експериментального навчання (тобто стажування та громадські роботи), працевлаштування та подальшу освіту, а також зв’язати організації, що наймають, із нашими різноманітними талантами студентів.

Особливості кампусу

  Рейтинги

  Всесвітнє визнання Вебстерського університету

  • Університет Вебстера продовжує займати найвищу позицію в категорії «Регіональні університети Середнього Заходу» 2020 US News and World Report Best Colleges
  • Програми навчання за кордоном увійшли до 2 відсотків найкращих серед 1500 коледжів і університетів, опитаних у випуску US News & World Report «Найкращі коледжі Америки» за 2019 рік.
  • «Найкращі коледжі Америки» 2018 року за версією Forbes і визнані одними з найкращих у країні за програмами навчання за кордоном
  • TheBestSchools.org визнав Webster однією з найкращих онлайн-магістерських програм

  Розташування

  • Leiden

   Webster Leiden Campus Boommarkt 1 , 2311 EA, Leiden

   Запитання