Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Washington University of Virginia (Washington Baptist)

Washington University of Virginia (Washington Baptist)

Washington University of Virginia (Washington Baptist)

Введення

OMNIS ARBOR BONA FRUCTUS BONOS FACIT

Кожне добре дерево дає хороші плоди. Це принцип нашої філософії. Усі люди створені рівними, з основними обов'язками та правами, включаючи соціально-економічні обов'язки та права на досягнення щастя. У Вашингтонському університеті Вірджинії ми прагнемо допомогти нашим студентам принести хороші плоди в житті та внести свій внесок у розвиток громади.

НАШЕ ЗАВДАННЯ

Розвивати чоловіків та жінок, які мають характер та лідерство, прищеплюючи якісну християнську освіту завдяки здоровим інституційним послугам, щоб вони могли зробити вагомий внесок у світ

ФОРМУВАННЯ ХАРАКТЕРУ

Це кінцева мета нашої освіти. Плодоношення хороших плодів прив’язане до стану дерева. Так само міра успіху людини також повинна супроводжувати міру характеру. Отже, формування характеру - це найважливіша освіта, яку ми повинні докласти самі.

Заява про віру

Ми віримо, що існує один Бог, який вічно існує у трьох особах: Батьку, Сину та Святому Духу.

Ми віримо, що Біблія є натхненною, єдине непомильне, авторитетне Слово Боже.

Ми віримо в божество нашого Господа Ісуса Христа, в Його дівоче народження, в Його безгрішне життя, в Його чудеса, в Його заступницьке спокутування через пролиту кров, в Його тілесне воскресіння, в Його вознесіння праворуч Отця, і в Його особистому і видимому поверненні в силі і славі.

Ми віримо, що людина була створена за образом Божим, що її спокусив сатана і він впав, і що через надзвичайну гріховність людської природи відродження Святим Духом є абсолютно необхідним для спасіння.

Ми віримо в теперішнє служіння Святого Духа, завдяки чиєму оселенню християнин може жити благочестиво, а завдяки якому церква має повноваження виконувати велике доручення Христа.

Ми віримо у тілесне воскресіння як врятованих, так і загублених, тих, хто врятований до воскресіння життя, і тих, хто загублений до воскресіння прокляття.

Організація та зобов'язання

Вашингтонський університет Вірджинії - некомерційна, релігійна установа, зареєстрована в рамках Співдружності Вірджинії. WUV належить Раді директорів, доктор Н. Юджин Браймер виконує обов'язки нинішнього голови правління, а доктор Пітер М. Чанг - шостий президент. Звіт про історію WUV можна знайти в академічному каталозі WUV. Заява про право власності на WUV доступна за запитом, надіславши листа на [email protected] або відвідавши Приймальню в 4300 Evergreen Lane, Annadale, VA 22003. Будучи вірною місії закладу, ми прагнемо допомогти студентам, тому щоб наші студенти мали позитивний вплив на наше суспільство. Подібно до нашого девізу: «Гарне дерево, добрі фрукти», наші цілі зосереджені на окремих студентах, тому що ми віримо, що кожен із наших учнів є агентом Missio Dei, і тому має вагому мету зробити внесок у всіх.

Заява про інституційну ефективність

Вашингтонський університет Вірджинії прагне підвищити свої освітні стандарти шляхом систематичного планування та оцінки заходів для оцінки ефективності кожної програми. З цією метою співробітники та викладачі WUV прагнуть внести зміни в інституційний ріст та навчання студентів, розміщуючи вивчене в процесі оцінювання та застосовуючи це на практиці у всіх аспектах роботи WUV, і що важливо, роблячи це, з відзнакою дотримується місії університету.

Ефект освітніх зусиль WUV вбачається в тому, що більшість студентів знаходять роботу. Серед випускників 2019 року 43,37% пройшли стажування, включаючи Факультативне практичне навчання (OPT), 22,89% знайшли постійну роботу, 17,50% здобули науковий ступінь, 13,25% перейшли в інші установи, 4,82% повернулись до своїх батьків та 15,66% продовжили свою початкову роботу.

Анкета для випускників ATS (GSQ) на 2018-19 роки демонструє низьку заборгованість студентів семінарії, що, як правило, пояснюється доступними ставками навчання WUV. Згідно з висновками GSQ за 2018-2019 роки, 70% студентів не приносили заборгованості за освіту при вступі до семінарії, тоді як 30% студентів приносили борги за освіту на суму менше 20 000 доларів. 85% студентів не несли боргів за освіту під час навчання в семінарії, тоді як 15% - менше 10 000 доларів.

Згідно з висновками Інвентаризації задоволеності студентів (НСІ) за 2018 рік (SSI), середня ефективність роботи WUV перевищує середню по країні в наступних категоріях:

Виконання очікуваних показників учнів 4,76 понад 4,65 (середнє значення за національними чотирирічними приватними школами) (+ 0,11);

Задоволеність досвідом роботи в школі становить 5,23 проти 5,29 (-0,06); і

Бажання повторно вступити до WUV становить 5,41 порівняно з 5,23 (+0,18).

Студенти WUV також мають велику освітню перевагу щодо навчання в різноманітних класах. Тридцять п’ять національностей представлені в студентській організації WUV. Студенти діляться один з одним своїми культурами, дієтами та звичаями. Цей унікальний вплив допомагає студентам подолати страхи, упередження та упередження та пропонує можливість усвідомити, що люди можуть жити разом у злагоді.

Розташування

  • Annandale

    Evergreen Lane,4300, 22003, Annandale

    Запитання