Washington College

Washington College

Washington College

Введення

Заснований у 1782 році, Washington College був першим коледжем, зафрахтованим у суверенних Сполучених Штатах Америки. Генерал Джордж Вашингтон позичив нам своє ім'я, пожертвував 50 гвіней на наше заснування та був членом нашої першої Ради відвідувачів та губернаторів. Тоді нашою метою було виховання відповідальних громадянських лідерів. Сьогодні ми прагнемо надати нашим студентам шанс досягти успіху на власних умовах шляхом цілеспрямованого вибору, створюючи здорову та регенеративну глобальну спільноту.

Студенти Washington College тісно співпрацюють з винятковими викладачами у проектах, якими вони захоплені. Завдяки незалежним дослідженням, що проводяться за допомогою таких програм, як Товариство Cater та Toll Fellows, та практичного досвіду навчання, наші студенти мають доступ до дивовижних можливостей незалежно від того, що вони навчаються. Надрукуйте книгу зі старовинними високими печатками в літературному домі Роуз О'Ніл, проскануйте річку Честер з борту одного з дослідницьких суден Центру навколишнього середовища та суспільства або вивчіть американську історію в нашому колоніальному містечку разом із Центром Старра. Поєднайте древню мудрість і сучасну науку з лабораторією харчування «Східний берег», щоб оптимізувати здоров’я людей та довкілля.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Chestertown

  Washington Avenue,300, 21620, Chestertown

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання