Washburn University

Washburn University

Washburn University

Введення

Washburn University Є державною установою з більш ніж 7500 студентами та 1000 факультетами та співробітниками, які беруть участь у більш ніж 200 навчальних програмах. Наші програми ведуть до сертифікації, аспірантів, бакалаврів, магістрів, лікарів медсестер та юристів.

Всі наші програми пропонуються через Коледж мистецтв і наук та школи прикладних наук, бізнесу, права та медсестер на 160-акрів житлового кампуса в центрі Топика, Кан.

Широко обгрунтовані ліберальні та професійні програми збагачуються давніми інтерактивними зв'язками між кампусом та громадою столиці Канзасу.

Це легко залучити

Окрім широкого кола академічних варіантів, студенти можуть брати участь у більш ніж 100 клубах та організаціях, що навчаються в університеті, - від The ​​Bod Squad, який підтримує спортивні програми Washburn's NCAA Division II, до студентського самоврядування та за її межами. Студенти, факультети та співробітники також можуть насолоджуватися численними волонтерськими, культурними та рекреаційними можливостями в університетському містечку та громаді Топіка.

У Вашберні якісна освіта доступна

З моменту свого заснування в 1865 році, Washburn надає студентам у всіх сферах життя місце для реалізації своїх мрій. Сьогодні наша спадщина доступної, якісної освіти для всіх продовжується.

 • Щороку Washburn вважається одним з кращих коледжів на Середньому Заході, що проводиться новинами США та Світовим Звітом.
 • Щорічно студентам надається фінансова допомога понад 70 мільйонів доларів.
 • Стипендії, отримані від університетських ресурсів, складають 7,9 мільйонів доларів.
 • Мешканці штату Колорадо, Міссурі, Небраска, Оклахома і Техас платять проживання в Канзасі.

Бачення

Університет Уошберн є провідним громадським обласним навчальним закладом Midwest, визнаним лідером громади у забезпеченні вищої освіти в навчанні, підготовки випускників до успіху у обраній професії та стимулювання економічної життєдіяльності.

Місія

Washburn University збагачує життя студентів, надаючи їм можливості розвивати та реалізовувати свій інтелектуальний, академічний та професійний потенціал, що призводить до того, що вони стають продуктивними та відповідальними громадянами. Ми прагнемо до досконалості у навчанні, науковій роботі, якісних академічних і професійних програмах, а також високому рівні взаємодії факультету та студента. Ми розвиваємо та розвиваємо стосунки для покращення навчального досвіду та нашого співтовариства.

Основні цінності

 • Цілісність: діяти чесно, чесно та етично, створюючи культуру довіри, очевидну у всьому процесі діяльності університету та прийнятті рішень.
 • Досконалість: служіння нашої наукової спільноти шляхом надання постійно високоякісних програм, навчання, обслуговування та стипендії.
 • Підзвітність: забезпечення академічної, програмної та фіскальної цілісності та цінності шляхом обережного управління ресурсами, покладені на Університет.
 • Повага: охоплення різноманітності та поводження з іншими колегіально з повагою, відкритості та професіоналізму у всіх взаємодіях, діяльності та прийнятті рішень.
 • Співпраця: прагнемо досягти спільних цілей з іншими в університеті та громаді, оцінюючи спільну роботу, участь та різноманітність ідей та перспектив.
 • Інновації: заохочуючи, розглядаючи та підтримуючи розвиток ідей шляхом стимулювання індивідуальної винахідливості та творчості та створення середовища з можливостями для зростання та змін.


Наші програми повністю акредитовані Вищою навчальною комісією.


Washburn University може запропонувати програми дистанційного навчання в ряді штатів через наше членство в SARA - Національна рада з угод про взаємність державних дозволів. SARA - це добровільна угода між її державами-членами та територіями США, яка встановлює порівняльні національні стандарти для міждержавної пропозиції курсів та програм післядипломної освіти. За умовами діючої угоди Washburn має право пропонувати програми в усіх штатах, крім Каліфорнії, Флориди та штату Массачусетс, які не є членами SARA.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Topeka

  1700 SW College Ave,, 66621, Topeka

Запитання