© Eva Dang
Warwickshire College Group

Warwickshire College Group

Warwickshire College Group

Введення

Незалежно від того, чи це ваш перший крок на шляху до кваліфікації або це частина вашого бажання навчатись протягом усього життя, у нас є багато різноманітних курсів та позакласної роботи, щоб запропонувати вам.

Ми є однією з найбільших коледжів з подальшої та вищої освіти у Великобританії з унікальними коледжами в двох округах, і ми прагнемо надати навчальний досвід, який призведе до розвитку більш широких навичок і поліпшення місць для всіх наших студентів.

Наша недавня перевірка Ofsted висвітлює наш успіх і сильний фокус як на студентів, так і на задоволення потреб галузі. Ми також є одним з п'яти коледжів у Великій Британії, для яких Тавровий рада отримає повноваження присвоїти ступінь фундації - це означає, що наша вища освіта має академічну якість та стандарти, які дорівнюють будь-якому університету.

Ми віримо, що це не лише життєва кваліфікація та знання, які потрібно досягти, але важливі переказні навички, які допоможуть вам в наступних кроках, незалежно від того, що вони можуть бути.

WCG допоможе вам розвинути підприємницьку спрямованість, наповнивши ініціативні та інноваційні навички та поведінку, що допоможе вам стати успішним у постійно конкурентному світі.

Ми пропонуємо все перераховане вище у сприятливому, дружньому, якісному та технологічному середовищі. Наші успіхи учнівських успіхів та результати на рівні A є постійно високими, а наші студенти розвиваються в широкому діапазоні кар'єрів із всесвітньо відомими брендами, а також багато студентів створили власний бізнес та підприємства.

Розташування

 • Royal Leamington Spa

  Warwick New Road, CV32 5JE, Royal Leamington Spa

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання