Keystone logo
© Eva Dang
Warwick Summer School

Warwick Summer School

Warwick Summer School

Введення

Warwick Summer School в Уоріку відбуватиметься в університетському містечку Уорвіка в центрі Англії, до якої легко дістатися залізницею, автомобілем чи літаком з усіх куточків Великобританії та за кордоном.

Наша Літня школа - це унікальне поєднання навчання та дискусій із відомими науковцями та запрошеними доповідачами, які живуть поруч зі своїми однолітками у прекрасному районі Уорікширу. Якщо ви хочете підвищити свої основні знання або шукаєте щось більш спеціалізоване, у нас є курс, який підходить саме вам. Наша Літня школа дійсно задовольняє всіх бажаючих і включає цілий ряд курсів з економіки, бізнесу, наук, соціальних та гуманітарних наук.

Університет Уоріка - провідний університет Рассел Груп, який широко визнаний світовим лідером у галузі досліджень та освіти. Нещодавно 9-е місце у Великобританії (таблиця Ліги Guardian 2020), Університет Уоріка має 17 предметів у першій десятці, включаючи Комп’ютерні науки, дослідження бізнесу та управління та Бухгалтерський облік та фінанси (Повний університетський посібник 2020) з економікою номер 1 ( The Good University Guide 2020). Наша захоплююча Літня школа дозволяє студентам скористатися чудовими викладацькими та академічними знаннями. Проживання для цього захоплюючого та збагачуючого тритижневого літнього досвіду знаходиться в автономному університетському містечку Уорікського університету світового класу, з видатними навчальними приміщеннями, цілодобовою бібліотекою, мистецьким центром та кінотеатром, спортивним центром, ресторанами та кафе та багатьма зелені насадження, включаючи озера, ліси і відкриті поля.

Розташування

 • Coventry

  University of Warwick, CV4 7AL, Coventry

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання