Warsaw School Of Computer Science

Warsaw School Of Computer Science

Warsaw School Of Computer Science

Введення

111955_111913_WSCS_school_building.jpg

Чому WSCS

WSCS є єдиним університетом у Польщі, де члени Консультативної ради ректора одночасно є генеральними менеджерами найбільших світових ІТ-компаній, таких як Microsoft, Hewlett-Packard, Cisco, Intel, IBM і Oracle.

Наша школа є однією з найбільш динамічно розвиваються приватних університетів, яка також унікальна завдяки тому, що ми пропонуємо навчання в одній і тій самій галузі науки - інформатиці!

Основною освітньою метою WSCS є оснащення студентів теоретичними знаннями та практичними навичками, необхідними для того, щоб стати професіоналом у вибраній спеціалізації з інформатики. Школа також пропонує безкоштовні та платні курси та семінари для своїх студентів, що додатково підвищить їхні здібності та збагатить свій досвід як ІТ-спеціалістів. Школа співпрацює з найбільшими ІТ-компаніями на регулярній основі, що, у свою чергу, надає нашим студентам і випускникам безкоштовні і платні стажування, які є частиною навчального плану і дозволяють студентам перевіряти свої власні навички в реальному світі роботи, пов'язаної з ІТ. Школа бере участь у міжнародних проектах, організованих найбільшими ІТ-компаніями, такими як IBM Scholars Program, Microsoft IT Academy, Cisco Networking Academy, Академічна ініціатива Oracle та SAP Academic Project.

WSCS має 4 зали з місцями для 130 студентів, 12 лабораторій, включаючи сучасні лабораторії мережі, побудовані відповідно до стандартів Cisco та комп'ютерної графічної лабораторії, 6 семінарських кімнат, конференц-залу, кафе та бару для студентів, а також архіви та інші адміністративні офіси.

Якщо ви дійсно хочете вивчати інформатику і працювати в ІТ-секторі в місці, яке присвячене виключно цій галузі науки, то Warsaw School Of Computer Science є правильним місцем для початку своєї кар'єри!

Особливості кампусу

    Розташування

    • Warsaw

      Marka Edelmana 17, 00-169 Warsaw, Poland, 03, Warsaw

      Запитання