Varna University of Management

Varna University of Management

Varna University of Management

Введення

Varna University of Management ( VUM ) - це міжнародна бізнес-школа, розташована в Європі, Болгарія. Студенти з більш ніж 50 країн отримують відмінну освіту у сфері бізнесу та маркетингу, інформаційних технологій, туризму та менеджменту гостинності, гастрономії та кулінарних мистецтв.

VUM пропонує VUM бакалавра та магістра, навчаються повністю англійською мовою, у співпраці з університетами в таких країнах, як Великобританія (Кардіфф Мет), Швейцарія (BHMS), Нідерланди (Stenden University). Студенти вивчають синхронізовану навчальну програму як у партнерських установах, так і повинні відповідати іспитам на тих же високих стандартах. Вони закінчують ступінь як з партнерських університетів, так і з VUM .

VUM підтримує чудові зв'язки з бізнесом, і має давній успіх в тому, щоб розмістити своїх студентів з провідними роботодавцями в США, Австралії, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Італії, щоб просто назвати декілька.

VUM в глобальних рейтингах

  • VUM займає 1-е місце серед 1600 вищих навчальних закладів у всьому світі для студентів мобільності, згідно з престижними рейтингом U-Multirank
  • VUM було надано 3 Палм відмінності - Відмінну бізнес-школу з посиленням міжнародного впливу - за класифікацією Palme of Excellence для Східної Європи.
  • Університет посідає 9 місце у Східній Європі за ступінь МВА за програмою Best-masters.com.
  • Університет займає 20- е місце у світі за програмою International Hospitality and Tourism Management (MSc) за програмою Best-masters.com.
  • За даними досліджень мережі соціальних досліджень (SSRN), число публікацій викладачами та студентами VUM рейтинг університету серед 300 найкращих бізнес-шкіл у всьому світі.

Розташування

  • Varna

    13A Oborishte Street , , Varna

Запитання