Keystone logo
Voxel School Поглиблений майстер у виробництві VFX
Voxel School

Поглиблений майстер у виробництві VFX

Madrid, Іспанія

7 Months

Іспанська

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Купажований, На кампусі

Введення

Станьте професіоналом виробничої команди, плануйте, складайте бюджет і співпрацюйте з клієнтом і художниками Vfx від планування виробництва до остаточної поставки кадрів у художніх фільмах, серіалах або рекламній продукції.

Виробничий відділ має важливе значення для гарантування правильного планування та організації проекту, сприяння оптимальній роботі кожного з супервайзерів і художників, які беруть участь у виробництві, і гарантує, за допомогою творчого моніторингу та передбачення проблем, що проект виконується вчасно, протягом узгодженого бюджету та необхідної якості.

Навчіться організовувати виробництво, підтримуючи робоче середовище для співпраці та відносини з режисерами та продюсерами фільму, які сприяють чіткому та конструктивному спілкуванню для оптимізації результату кінцевого зображення відповідно до виробничих приміщень.

Цей ступінь магістра навчить вас одній із найбільш затребуваних професій у індустрії VFX, оскільки ви в кінцевому підсумку будете глибоко знати процеси, динаміку роботи та інструменти планування та контролю виробництва, а також керування клієнтами та клієнтами.

Ступінь магістра закінчується стажуванням у найважливіших студіях VFX в Іспанії, де ви можете застосувати та посилити отримані знання.

7 місяців | 450 загальних годин | 3 години на день в особистому або змішаному режимі

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Program delivery

Про Школу

Запитання