Keystone logo
Voxel School Máster en Concept Art
Voxel School

Máster en Concept Art

Madrid, Іспанія

10 Months

Іспанська

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Купажований, На кампусі

Введення

Розвиває технічні та художні здібності першого рівня для вирішення художньої концептуалізації відеоігор, фільмів і рекламних проектів на етапах підготовки до виробництва.

Отримайте вузькоспеціалізовану підготовку в галузі дизайну, попереднього виробництва візуальної частини та художнього керівництва цифрового творчого проекту.

Під час отримання ступеня магістра глибше ознайомтеся з технікою цифрового малювання та живопису за допомогою професійного програмного забезпечення для редагування та обробки цифрових зображень, а також навчіться впроваджувати 3D-інструменти, які полегшать ваші виробничі процеси.

Ступінь магістра має проектну майстерню, в якій ви матимете можливість розробити професійне портфоліо, а також стати частиною мультидисциплінарного колективного проекту школи, за допомогою якого ви зможете представити свою роботу в галузі, відвідувати ярмарки, конкурси та професійні фестивалі.

Ви зможете зосередитися на широкому спектрі секторів, таких як відеоігри, анімаційні фільми, бойові фільми, серіали, візуальні комунікації та реклама.

Це офіційні назви?

У випадку магістерських ступенів, це їхні власні ступені, метою яких є зв’язок студента з галуззю як через викладачів, так і через проекти з компаніями.

У випадку з дипломами магістра Мадридського університету Комплутенсе це постійні програми навчання, які присуджує Мадридський університет Комплутенсе.

Іспанський університет надає два види ступенів магістра: університетський ступінь магістра та ступінь магістра постійного навчання. Перший тип призначений для студентів, які хочуть отримати докторський ступінь, а згодом і викладацьку кар’єру в університеті. Другий тип, серед яких є кваліфікації Voxel School , розроблений як професійна кваліфікація, яка пов’язує студента з промисловою структурою, щоб знайти там роботу.

Прийом

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання