Keystone logo
Voxel School

Voxel School

Voxel School

Введення

Університетський центр цифрового мистецтва Voxel School є провідним приватним центром у своєму регіоні. Заснована в 2016 році, вона керується професіоналами з анімації, відеоігор, кіно, візуальних ефектів і індустрії нових технологій, які тісно пов'язані з університетським управлінням і викладанням протягом більше десяти років.

Voxel School прагне бути корисним інструментом для суспільства у розвитку нових сфер, пов’язаних зі сферою цифрового мистецтва, завжди узгоджених із найсучаснішою робочою реальністю та реагуючи на цифрову економіку. З цією метою школа зосереджує свою основну увагу на залученні найкращих професійних талантів до викладання та зосереджує свої зусилля на пропонуванні високопродуктивного досвіду своїм учням.

Університетський центр має важливі стратегічні альянси для зв'язку між університетом та бізнесом. Серед них виділяється альянс із Sony PlayStation Iberia для навчання в університетах на національній території, що забезпечує спільну роботу для інтеграції студентів Voxel School у професійне середовище відеоігор, будучи єдиним освітнім центром, схваленим на міжнародному рівні Партнер PlayStation.

Voxel School — це університетський центр при Університеті Деусто , який має угоду про співпрацю з Мадридським університетом Комплутенсе, і пропонує офіційні університетські ступені у сферах 3D та відеоігор, кіно та реклами, дизайну та ілюстрації, а також професійні ступені магістра. в тих самих областях.

Розташування

  • Madrid

    Calle de los Vascos, 25, 28040, Madrid

Запитання