VOS Spanish School & Intercultural Club In Buenos Aires and Barcelona

VOS Spanish School & Intercultural Club In Buenos Aires and Barcelona

VOS Spanish School & Intercultural Club In Buenos Aires and Barcelona

Введення

Бути у сфері освіти означає готуватися до змін, навчання - це постійний рух.

Якщо ми додамо до цієї суттєвої ознаки швидкість, яку ми відчуваємо сьогодні у суспільних змінах, говорячи про метод навчання, ми повинні почати зі того, що все можливо.

Ми починаємо з очевидного: мова дозволяє нам спілкуватися. Тому вивчення другої мови має мати головну вісь спілкування. Ми змушуємо наших студентів спілкуватися іспанською мовою, наш метод чітко підкреслює спілкування. На додаток до цієї дидактичної мети, ми віримо в силу занурення у спільноту носіїв іспанської мови. Коли учні занурюються у мову, яку він хоче вивчити, все, що вони вивчають на уроці, постійно застосовується в різних контекстах реального життя. Такий постійний вплив повідомляє про необхідність сильної мотивації і, отже, значно збільшує їх шанси на навчання.

У VOS ми використовуємо освітню силу цього занурення у мову: без видимих реалій, ми використовуємо реальність з усією її силою, як у класі, так і за його межами (в електронному навчанні це також можливо: іспанське занурення може бути майже повністю досягається через соціальну мережу).

Ці знання продовжуються у щотижневих семінарах та культурних заходах, які роблять кожен день культурною пригодою з іспанською мовою.

Розробляючи нашу навчальну програму та плануючи кожен клас іспанської мови, ми дуже добре усвідомлюємо той вирішальний факт, що «на навчання вплинули технології». Це змінює практику викладання, роль учня, те, що таке знання, і, по суті, те, що ми робимо для того, щоб люди навчилися.

Розташування

 • 1906

  Marcelo Torcuato de Alvear,1459, C1060, 1906

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання