Vytautas Magnus University

Vytautas Magnus University

Vytautas Magnus University

Введення

Vytautas Magnus University ( VMU ) – державний університет, заснований у 1922 році. У рейтингу QS World University Rankings у топ-800+ VMU є єдиним державним вищим навчальним закладом у Литві та одним із небагатьох у регіоні, де надається широка гуманітарна освіта. Це означає, що студенти можуть вільно змінювати та організовувати свій розклад, незначні в одній галузі та основні в іншій, подорожувати за кордон у рамках міжнародного обміну та готуватися до цих поїздок, пройшовши деякі з 30 доступних курсів іноземної мови.

187172_FOTODREAMAPPLY1.png

VMU співпрацює з багатьма університетами та вченими по всьому світу, впроваджуючи проекти, обміни студентами та працівниками та покращуючи нашу систему навчання та досліджень. Це міжнародна та багатомовна установа, яка постійно розвиває міжнародні мережі та міжкультурний діалог, бере участь у міжнародних наукових, академічних та соціальних проектах, заохочує мобільність викладачів та студентів, а також сприяє діалогу та толерантності.

Корисна інформація для студентів

 • Різноманітні стипендії: на оплату навчання, за успіхи в навчанні тощо.
 • Гарантоване проживання в гуртожитку університету на перший рік навчання
 • Щомісячні витрати (проживання, транспорт, харчування тощо) ~ 350 євро
 • Система підтримки наставників, різноманітні студентські клуби та організації
 • Baltic Summer University (BSU) – різноманітні літні школи на вибір

Статистика

  Особливості кампусу

  Vytautas Magnus University – це сучасне середовище навчання та дослідження та інтелектуальний простір.

  Університет пропонує студентам не тільки навчатися в нових аудиторіях, сучасних лабораторіях або багатих бібліотеках, розташованих у самому центрі Каунаса, але також і в університетському кампусі, який знаходиться всього в 20 хвилинах від центру міста.

  Також студенти можуть провести вільний час у Спортивному центрі VMU , який був відкритий у 2021 році. Досліджувати мальовничу природу в Ботанічному саду VMU або подивитися різноманітні виставки в Центрі мистецтв VMU .

   Візові вимоги

   Усі іноземні студенти, прийняті на навчання за ступенем або обміном, науковий візит чи стажування в Vytautas Magnus University ( VMU ), повинні перевірити, який міграційний документ (віза, сертифікат, дозвіл на проживання або жоден з них) необхідний для законного в’їзду та проживання в Литві. .

   Стипендії та фінансування

   Vytautas Magnus University шукає амбіційних, розумних і талановитих студентів і пропонує їм різноманітні стипендійні можливості для навчання на очних ступенях бакалавра та магістра.

   Рейтинги

   QS World University Rankings – №801-1000

   QS Emerging Europe and Central Asia 2022» (QS EECA) – №61

   Рейтинг можливостей працевлаштування випускників QS – №301-500 №301-500

   Рейтинг Литовського національного університету - №3

   Розташування

   • Kaunas

    Vytautas Magnus University V. Putvinskio g. 23, LT-44212, Kaunas

   • Vilnius

    Vilnius, Литва

   Chat with students

   Запитання