Keystone logo
VIU - Universidad Internacional de Valencia

VIU - Universidad Internacional de Valencia

VIU - Universidad Internacional de Valencia

Введення

Університетський сектор стикається з однією з найбільш хвилюючих викликів у своїй історії, починаючи з створення Болонського університету майже тисячу років тому. Університетські установи не можуть ігнорувати зміну парадигми, яку Інтернет впроваджував у системи освіти.

Захоплений багатьма запропонованими можливостями у Міжнародному університеті Валенсії (ВІС), ми думаємо, що ми стикаємось з унікальною можливістю, тісно пов'язаною з однією з основних особливостей будь-якого університету, її універсальним характером.

Ніколи раніше не було так просто розповсюджувати та ділитися знаннями або протиставляти наукові досягнення. Інструменти для спілкування в Інтернеті розширюються, і раптово класна кімната стає відкритим, але особистим просторі, а кампус є віртуальним місцем зустрічі для студентів з різних країн і культур, які поділяють універсальну технологію мови. комунікації.

У Міжнародному університеті Валенсії (VIU) ми одержимі вивченням нових територій, на яких відкривається цифрове розгортання. Ніколи раніше університет не був таким соціальним. Там, де географічна відстань, професійні або економічні потреби примушують студентську університетську турботу, Інтернет відкрив двері до якісного навчання.


Як пропустити цю можливість! Якщо роль університету є основою для гарантування вільних та більш розвинених суспільств, Міжнародний університет Валенсії (VIU) прагне розвивати свою роль, ставши міжнародною довідкою в іспаномовному світі. Як? З того, що ми назвали 7 стовпів Міжнародного університету Валенсії (VIU):

Ці особливості вже зробили Міжнародний університет Валенсії провідною установою в області педагогічних інновацій, незважаючи на молодь, з вмінням мислити та діяти творчо, але поділятися з більш класичними установами, поважаючи вищу освіту та університетський характер більше традиційний

У цьому сенсі Міжнародний університет Валенсії (VIU) пропонує каталог університетських та магістерських ступенів, що складаються з семи областей знань: освіта, наука і технологія, медико-санітарні науки, бізнес, мистецтво та гуманітарні науки, юридичні та комунікаційні галузі, де існують назви традиційна з найбільш інноваційною освітою, налаштована на те, щоб запропонувати нашим студентам багаторазові можливості для підвищення кваліфікації та технологічних навичок та підвищення їхньої працездатності.

Майже 7000 студентів з 58 різних національностей вибирають нашу ексклюзивну цифрову методологію, концепцію тренінгу, призначену для швидкого пристосування до змін на ринку праці, оптимізації ресурсів студентів та створення синергії з нашою мережею співробітників на бізнес та соціальному рівні. ,

Монастир є основоположною вісью для побудови нашого університетського досвіду. Це команда, що складається з активних професіоналів та відомих вчених, які прагнуть до нашої методології та повністю усвідомлюють необхідність допомагати учням оцінити свій час та ресурси.

Ласкаво просимо до Міжнародного університету Валенсії (VIU), університету, який сьогодні є важливим для завтрашнього дня.


Хто ми є?

Міжнародний університет Валенсії (VIU) є одним з провідних онлайнових університетів іспаномовного світу, визнаних міністерством освіти, культури та спорту Іспанії. Його система внутрішнього забезпечення якості встановлюється згідно з принципами, викладеними в програмі AUDIT Національного агентства з оцінки якості та акредитації (ANECA), яка відповідає критеріям та керівним принципам Європейського простору вищої освіти.

Міжнародний університет Валенсії (VIU) є одним з провідних онлайнових університетів іспаномовного світу. Міжнародний університет Валенсії (VIU), що нараховує понад 6900 студентів з 58 національностей, пропонує постійно розвиваються ступені, ступені магістра та власних ступенів з метою адаптації до нових професійних профілів та потреб ринку. Факультет складається з більш ніж 800 вчителів, які здебільшого поєднують свою академічну роботу з професійною діяльністю, що дозволяє їм мати сучасні знання. Університет пропонує індивідуальний контроль за допомогою особистого репетитора, за власною методологією, спрямованою на розвиток компетенції учня, навчальних онлайн-курсів та можливості взаємодії між вчителями та студентами. Крім того, всі класи записуються у віртуальну аудиторію для подальшого перегляду.


Ми готуємо сьогоднішніх студентів до завтрашнього світу

Ми - молодий університет, який поділяє повагу до вищої освіти з найбільш класичними університетами. Співтовариство сьогодні експертів, студентів та викладачів, які вважають, що сучасна система освіти має розвиватися.

Навчальна програма, простір, інструменти, ролі та інфраструктура дають можливість для цілі та творчості розробляти новий досвід університету.

Наша викладацька пропозиція складається з ступенів, магістрів та магістрів, які ми розширюємо щороку, з метою завжди пропонувати студентам повне і оновлене навчання, засноване на потребах тренування на ринку.


Міжнародний університет Валенсії належить Grupo Planeta, першої іспанської видавничої та комунікаційної групи сімейного капіталу. Він веде широкий спектр послуг у галузі культури, навчання, інформації та аудіовізуальних розваг.

З моменту заснування Редакційної Планети в Барселоні, в 1949 році, Група поєднує в собі міцну ділову традицію з великим потенціалом для інновацій та чіткого багатонаціонального покликання. Група "Планета" розширює своє міжнародне покликання завдяки сильному рутинню в Європі та Латинській Америці. Присутність у більш ніж 25 країнах-іспанських, португальських та франкомовних країнах проектує їх у напрямку до культурної Всесвіту, яку поділяють майже 800 мільйонів людей по всьому світу.

Зокрема, його навчальний відділ, Planeta Formación та університети, пропонує широкий спектр спеціалізованих тренінгів, починаючи від університетських і післядипломних студій до професійної підготовки. Тренінгова пропозиція дуже орієнтована на потреби ринку праці та має гнучку методологію, яка підтримується новими технологіями.

Міжнародний університет Валенсії (VIU) був створений у 2008 році в якості приватної неприбуткової організації "Генералітат Валенсія", що вперше в 2010-2011 навчальному році вручив перші офіційні ступені. За цей перший курс навчання склав 1018 студентів. У 2013 році Група "Планета" взяла на себе управління, придбавши 70% її, з метою посилення спроможностей міжнародної розбудови та завершення прихильності Групи до навчання в університеті. Міжнародний університет Валенсії виріс у формі пропозиції та посилив міжнародний розвиток. Сьогодні Міжнародний університет Валенсії (VIU) має понад 7000 студентів з 58 країн, переважно в Іспанії та Латинській Америці. Університет сьогодні є одним із університетів міжнародного довідника іспанською мовою, який викладає ступені через методологію навчання в Інтернеті . 56 програм надали на сьогодні 7 областей знань (медичні науки, мистецтвознавство, гуманітарні науки, наука та технології, юридичні, бізнес, освіта та комунікації), які постійно розвиваються, щоб адаптуватися до потреб студентів та ринку. праця Така гнучкість та здатність до адаптації визнається сьогодні як приклад посилення синергії між університетами, компаніями та державними установами на користь соціального прогресу.


МІСІЯ, ВІЗУ ТА ЦІННОСТІ

Ми - відкрите та всеохоплююче співтовариство, яке має стратегічне бачення університетської освіти та філософію, засновану на підготовці наших студентів перед цифровими проблемами та потребами майбутньої роботи.

 • місія

Наша місія полягає у розробці нового університетського досвіду: широкий ланцюжок якості, зсередини, Міжнародний університет Валенсії (VIU) -> студенти -> світ .

У Міжнародному університеті Валенсії (VIU) ми працюємо з якістю освіти від основного: вчителі, методологія та формати, доки ми не досягнемо студентів, які будуть агентами змін, здатні покращити поточні та майбутні потреби, розширювати знання з Валенсії до світ

 • вид

Наше бачення - сприймати як якісний університет на міжнародному рівні. Ми зосереджені на підвищенні якості, досягненні значної позиції як варіанта для національних та іноземних студентів.

Наші цінності:

 • ЗОБОВ'ЯЗАННЯ. Дизайн систем внутрішньої гарантії є ключовим для забезпечення безпеки наших студентів
 • RIGOR Ми самій оцінюємо внутрішньо, щоб наш навчальний проект завжди був на найкращому рівні.
 • ТВОРЧЕСТВО Опитування щодо нашого проекту та постійного пошуку майбутнього є найкращим способом росту, внесення нових ідей та гарантів інновацій.
 • AGILITY Ми швидко адаптуємося до змін. Наші студенти потребують швидких відповідей на свої потреби в навчанні.
 • СПІВРОБІТНИЦТВО. Ми вважаємо, що асоціативна та ділова структура повинна працювати паралельно з університетом. Наші студенти - це ті, хто вирішуватиме проблеми на ринку праці.


КОРПОРАТИВНІ КІЛЬКІСТЬ

 • Якість

Наша якість полягає не в тому, а в тому, як. У оптимізації ресурсів та ефективності їх використання. Ми - університет, який хоче рости, у студентів, у вчителях, в інфраструктурі, на ринках. Але з якістю. Завжди

 • інновація

Наші інновації - це ідеї. При оптимізації забезпечити більшу користь. Будучи молодим університетом, ми заохочуємо творчість та мотивуємо дискусію, щоб модель навчання стала більш значущою. Universidad Internacional de Valencia (VIU) - це не університет, де ви тільки навчаєтеся професії, ваші учні вчаться мислити поза традиційними рамками.

 • Міжнародність

Сьогодні міжнародним є все. Ми всі Культурні та географічні бар'єри розмиті. Саме в цьому контексті, в якому Міжнародний університет Валенсії (VIU) проектує власне і сучасне бачення "міжнародного університету", за винятком ідіоматичного сенсу. Концепція, орієнтована на відкриту, спільну та глобальну спільноту.

Розташування

 • Valencia

  VIU Valencia C/ Gorgos, nº 5 y 7 , 46021, Valencia

 • Barcelona

  Barcelona, Іспанія

  • Madrid

   Calle Suero de Quiñones, 38, 28002, Madrid

   • Bogotá

    Calle 76 No. 11-35 Piso 6, , Bogotá

    • Lima

     Avenida Juan de Aliaga 427, 7º piso, Edificio Prisma Tower Magdalena, , Lima

     • Quito

      Quito, Еквадор

      Програми

      Запитання