Virginia Union University

Virginia Union University

Virginia Union University

Введення

Virginia Union University був заснований в 1865 році, щоб дати новозвільненим рабам можливість отримати освіту та просування. Університет є результатом злиття чотирьох установ: Духовної семінарії Річмонда, Семінарії Вейленда, Меморіального коледжу Хартсхорна та Коледжу Сторера.

Річмондська духовна семінарія проводила заняття в Річмонді, штат Вірджинія, у в'язниці Лумпкіна, колишній камері для втікачів-рабів. У той же час Вейлендська семінарія була заснована Американським баптистським місіонерським товариством у Вашингтоні, округ Колумбія. Два роки по тому в 1867 р. В паром Харперс, Західна Вірджинія був заснований коледж Storer, а в 1883 р. Меморіальний коледж Хартсхорна відкрив свої двері в Річмонді, перший коледж для афроамериканських жінок.

Після трьох десятиліть незалежної діяльності Річмондська духовна семінарія та семінарія Вейленда об’єдналися 11 лютого 1899 року і Virginia Union University . Пізніше, у 1932 та 1964 роках, Меморіальний коледж Хартсхорна та Коледж Сторера стали частиною цього СОЮЗУ.

Розташування

  • Richmond

    North Lombardy Street,1500, 23220, Richmond

    Запитання