Keystone logo
Virginia Commonwealth University, School of Education Магістр освіти (M.Ed.) зі спеціалізацією на консультуванні коледжу та у справах студентів
Virginia Commonwealth University, School of Education

Магістр освіти (M.Ed.) зі спеціалізацією на консультуванні коледжу та у справах студентів

Richmond, США

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 8 025 / per semester *

На кампусі

* резидент штату Вірджинія, повний робочий день (9-15 кредитів)

Введення

M.Ed. in Counselor Education із зосередженням на консультуванні коледжу та студентських справах - це 60-годинна програма, призначена для підготовки консультантів для вищої освіти та громадських установ по всій Вірджинії та країні. Консультації в коледжі та концентрація у справах студентів надають студентам спеціальні знання та навички, необхідні для роботи спеціалістами у справах студентів у вищих навчальних закладах. Програма вимагає мінімум двох років навчання.

Факультет докладає всіх зусиль, щоб допомогти студентам індивідуалізувати програму магістратури відповідно до їхніх професійних потреб та інтересів. Однак індивідуалізація відбувається в середовищі законних обмежень, пов’язаних із інституційними вимогами, вимогами акредитації та ліцензування. Викладацький склад розглядає кожну програму як щось більше, ніж просто сукупність курсів, і студенти повинні планувати всю програмну роботу разом зі своїми викладачами.

Прийом

Навчальний план

Рейтинги

Результат програми

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання