Keystone logo
© Virginia Commonwealth University
Virginia Commonwealth University, School of Education

Virginia Commonwealth University, School of Education

Virginia Commonwealth University, School of Education

Введення

Незалежно від того, чи ваші кар’єрні цілі включають участь у некомерційній, вищій освіті, K-12 або державних установах, академічні програми VCU School of Education виводять навчання на новий рівень. Як 16-та найкраща державна школа післядипломної освіти та 10-та найкраща онлайн-магістр освіти за даними US News and World Report (2023), ми робимо все по-іншому. Ми UNcommon в Університеті Співдружності Вірджинії (VCU). Перетворення життя. Обслуговування громад. Підвищений рівень навчання. Це більше, ніж бажане гасло. Це наша мета. Наші цінності інновацій, інклюзивності, орієнтованості на громаду та співпраці керують нами щодня, а в центрі нашої роботи – різноманітність, справедливість, інклюзивність і доступ. У Педагогічній школі VCU ми гуляємо. Погуляй з нами. Чотири роки поспіль журнал INSIGHT Into Diversity визнав VCU Чемпіоном різноманітності, і ми наслідуємо цей приклад у Школі освіти VCU: 32% студентів SOE вважають себе меншинними за расовою ознакою. Наші викладачі та співробітники відомі в усьому світі як лідери в освітніх дослідженнях і викладанні, і вони привносять роки реального досвіду в клас. Дослідження показують, що різноманітність сприяє досконалості, і завдяки нашому зовнішньому фінансуванню в розмірі понад 37,4 мільйона доларів США, що підтримує дослідження, ми робимо великий вплив у боротьбі зі статус-кво. VCU входить до числа 30 найінноваційніших державних університетів за версією US News and World Report, а Національна наукова фундація займає 13 місце у школі освіти. Якщо ви готові бути нестримними, приєднуйтеся до нашої спільноти сьогодні.

Бачення

Бути лідером у чуйних, орієнтованих на потреби та заснованих на дослідженнях освітніх практиках, які змінюють життя тих, кому ми служимо в наших громадах, особливо тих, хто історично був маргіналізованим.

Місія

Ми вдосконалюємо навчання та знання за допомогою результативних досліджень, викладання та залучення, щоб надати нашим студентам, професіоналам і спільнотам інструменти для створення прогресивних змін. Ми готуємо та підтримуємо професіоналів, які керуватимуть змінами та інформуватимуть соціальну, економічну, медичну та освітню політику та практику.

Цінності

  • Інноваційний – розвивайте відкриття, креативність, оригінальність, винахідливість і талант.
  • Інклюзивність – забезпечте атмосферу взаємної довіри та поваги, де люди з різним культурним походженням, ідентичністю, здібностями та життєвим досвідом сприйняті, залучені та наділені силою досягти досконалості та успіху.
  • Орієнтований на громаду – будуйте свідомі/навмисні стосунки з навколишньою громадою та беріть участь у діях, які зосереджені на потребах її людей.
  • Співпраця – сприяйте колегіальності та співпраці з внутрішніми та зовнішніми партнерами для просування навчання, досліджень та обслуговування.

Розташування

  • Richmond

    West Main Street,1015, 23220, Richmond

Запитання