Keystone logo
Vilnius University Магістр соціальної роботи
Vilnius University

Магістр соціальної роботи

Šiauliai, Литва

3 Semesters

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

01 Sep 2024

EUR 4 730 / per year *

На кампусі

* заявковий внесок 100 євро

Введення

Ця навчальна програма призначена для підготовки високоякісних спеціалістів із соціальної роботи. Під час навчання студенти заглиблюються в теоретичні та практичні аспекти соціальної роботи, зосереджуючись на особах з обмеженими можливостями та літніх людей, у контексті забезпечення їх добробуту та якості життя. Студенти знайомляться з сучасними соціальними теоріями, психологією інвалідності та соціологією, соціальною справедливістю, політикою добробуту та іншими важливими предметами в цій сфері. Це спільна навчальна програма з Відкритим університетом України .

Навіщо вибрати цю програму?

  • Універсальний навчальний процес: спеціальні здібності розвиваються через проблемне навчання, критичне мислення, аналіз ситуацій та кооперативні дослідження.
  • Програма орієнтована на побудову значущої кар'єри: ви дізнаєтеся, як діяти в будь-якій ситуації в різних соціальних середовищах, а також як надавати допомогу людям з обмеженими можливостями або будь-яким іншим типом біди.
  • Індивідуальний підхід до кожного студента: періодичні консультації між науковим керівником і студентом для перегляду ваших дослідницьких завдань дозволять вам спрямувати навчальний процес у бажаному напрямку.

Карєрні можливості

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання