Keystone logo
Vilnius University Магістр мов і культур регіону Північного та Балтійського морів
Vilnius University

Магістр мов і культур регіону Північного та Балтійського морів

Vilnius, Литва

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

01 Sep 2024

EUR 5 266 / per year *

На кампусі

* заявковий внесок 100 євро

Введення

Магістр мов і культур регіону Північного та Балтійського морів - це парасолькова програма, яка дозволяє студентам поглибити свої знання культури та мови, що вивчається (норвезька, датська, шведська, фінська, російська, латвійська, польська або німецька), а також постійно розширювати свою спеціалізацію, щоб включити міжкультурну перспективу. Пропонується кілька тематичних курсів, спрямованих на соціокультурний розвиток спільноти, що вивчається в ширшому контексті Східної, Центральної та Північної Європи.

Студенти можуть спеціалізуватися на літературознавстві та культурології чи (соціо)лінгвістиці або обирати предмети, вільно поєднуючи ці галузі. Програма передбачає співпрацю з подібними програмами в інших університетах регіону. Мова навчання – англійська. Вимога до вступу — знання мови обраної спеціальності на рівні B1.

Навіщо вибрати цю програму?

  • Ми гарантуємо вам міжкультурний, міждисциплінарний та міжнародний контент
  • Можливості заглибитися в передові галузі лінгвістичних і культурних досліджень, такі як вивчення міської культури, аспектів статі, природи та технологій
  • Можливості спеціалізуватися в культурній або (соціо)лінгвістичній сферах, а також адаптувати свої дослідження, вибравши більш широкий міжкультурний або міждисциплінарний профіль.
  • Творчі та інноваційні методи навчання та дружнє навчальне середовище
  • Можливості вивчення інших мов регіону

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання