Keystone logo
Vilnius University Магістр міжнародного та європейського права
Vilnius University

Магістр міжнародного та європейського права

Vilnius, Литва

3 Semesters

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

01 Sep 2024

EUR 4 295 / per year *

На кампусі

* в рік

Введення

  • Юридичний факультет - найстаріша та найпрестижніша юридична школа Литви.
  • Програма, призначена для найактуальніших та найсучасніших курсів у трьох різних напрямках (Міжнародне та права людини; Технологічне право; Господарське право).
  • Студенти мають право брати участь у міжнародних конференціях та інших академічних заходах.
  • Видатні професори з усієї Європи.

Метою навчальної програми є підготовка юристів та фахівців юридичних служб, які мають вичерпні та глибокі знання про міжнародні, міжнародно-регіональні та європейські правові норми, які впливають на найважливіші сфери національних правових систем, а також розробку, тлумачення та застосування цих правових норм; вміння виявляти, аналізувати та вирішувати складні проблеми, пов'язані із законотворчістю та правовим застосуванням у контексті міжнародного та європейського права; вміння застосовувати набуті знання у професійній практиці інноваційним та цілісним способом з метою врегулювання суперечок та правових конфліктів, що виникають у міжнародному середовищі; критичний підхід та вміння проводити незалежні дослідження та надавати пропозиції на основі наукового аналізу.

Програма триває три семестри (1,5 року, 90 ECTS). На початку навчання кожен студент обирає трек, який його цікавить, у трьох варіантах:

  • Міжнародне право та права людини;
  • Технічне право;
  • Господарське право.

Студенти вивчають два загальнообов’язкові курси (20 ECTS), які представляють ядро програми, а також чотири обов’язкові курси (20 ECTS) за обраним напрямком інтересу. Решта кредитів (20 ECTS) розподіляються на вільний вибір студента. Ці факультативні курси (4 факультативи) дають можливість створювати профілі окремих досліджень у межах проблем та потреб студентів та реалізувати особисту програму освіти. Кожен курс включає лекції, а також практичні заняття (семінари, практикуми, спірні заходи тощо). Як і всі магістри, ця навчальна програма завершується підготовкою магістерської роботи (30 ECTS) на науково та/або практично актуальну тему.

Міжнародна мобільність

Студенти можуть брати участь у програмі мобільності ERASMUS+, яка дає можливість проходити стажування за кордоном.

Карєрні можливості

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання